تراکنش ناموفق

تراکنش شما ناموفق بود، لطفاً دوباره تلاش کنید .

توجه ۱ : درصورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده است ، تا حداکثر یکساعت دیگر به حساب شما بصورت اتوماتیک از بانک برگشت داده خواهد شد.

توجه ۲ : اگر پس از یکساعت مبلغ محصول به حساب شما برگشت نخورد ، با یکی از روشهای تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

توجه ۳ : درصورتی که مبلغ تراکنش ناموفق به حساب شما برگشت خورد میتوانید مجدد نسبت به خرید اقدام کنید.

توجه ۴ : در صورتی که بدون اتصال به درگاه بانک تراکنش شما ناموفق بود و وارد درگاه بانک نشدید ، می توانید مبلغ محصول مورد نظرتون رو به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۱۲۵۶۷۳۶۴ نزد بانک ملی ایران بنام داود وکیلی واریز و اطلاعات تراکنش و محصول درخواستیتون رو برای ما ارسال نمایید تا محصول مورد نظرتون در کوتاه ترین زمان ممکن براتون ایمیل شود .

راه های ارسال اطلاعات تراکنش و محصول مورد نیازتون :

تماس ، پیامک و یا تلگرام : ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵

ایمیل : info[at]iehe.ir

  • به جای [at] ، @ وارد کنید .

 

پیروز و سربلند باشید | مهندس داود وکیلی مدیر سایت مهندسی بهداشت محیط ایران

 

نویسنده : داود وکیلی

سلام ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس مهندسی بهداشت محیط و ساکن شهر خوی . کار طراحی و وبلاگ نویسی رو دنبال میکنم و طراحی وب رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

محصولات فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
انرژی بیوماس

انرژی بیوماس + دانلود پاورپوینت


دید کلی درباره انرژی بیوماس: معادل فارسی عبارت بیو ماس ، زیست توده می باشد زيست توده يكي از منابع مهم انرژيهاي ...

مشاهده : 4,721 بار
گزارشکار آزمایشگاه شیمی محیط

گزارش کار آزمایشگاه شیمی محیط


بنام خدا عرض سلام خدمت دانشجویان و کاربران گرامی واحد شیمی محیط یکی از واحدهای شیرین کارشناسی مهندسی بهداشت محیط هست . ...

مشاهده : 5,571 بار

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.