مهندسی بهداشت محیط ایران

بهداشت محیط – بهداشت حرفه ای – بهداشت عمومی – تغذیه و رژیم درمانی

35% تخفیف ویژه

تخفیف ویژه خرید پکیج آموزشی دوره کمک بهیاری | تخفیف 35% اعمال شد.برای مشاهده پکیج کلیک کنید

به من بگو؟ هر چی میخوای .... (کلیک کن)

 • متن مطلب

داود وکیلی

کارشناس مهندسی بهداشت | طراح وب و وبلاگ نویس

- فایل های جدید در تاریخ 94/10/22 اضافه گردیده است.
- تمامی نسخه ها در تاریخ 94/11/17 بازنویسی شدند . دیگه چی بهتر از این !!!
- تعداد 24 نسخه جدید همراه با بازنویسی در تاریخ 94/12/11 به پکیج افزوده شد
- جزوه آموزشی کامل شامل توضیحات انواع گروه های دارویی+نام داروها + نام تجاری+تلفظ در تاریخ 95/01/05 به پکیج اضافه شد .
- تعداد 80 نسخه جدید همراه با بازخوانی در تاریخ 95/05/07 به پکیج اضافه شد.
- آموزش ویدئویی نحوه یادگیری و استفاده در تاریخ 95/06/02 به پکیج اضافه شد.
- تعداد 96 نسخه جدید با بازخوانی در تاریخ 95/07/22 به مجموعه اضافه شد.
- تعداد 100 نسخه جدید با بازخوانی در تاریخ 95/11/28 به مجموعه اضافه شد.

آموزش مهارت نسخه خوانی در داروخانه

بنام خدا ، دوست عزیز و همراه دوست داشتنی سلام ؛ از اینکه در این لحظه شما رو در سایت بهداشت محیط ایران میبینیم خوشحالم . میخوام بهت بگم ،  اینکه در این ساعت و در حال مطالعه این آموزش از نسخه خوانی هستی ، یعنی یک قدم بزرگ رو برای یادگیری این مهارت دوست داشتنی برداشته ای . نسخه خوانی یا به عبارتی نسخه پیچی ، مهارتیه که بسیاری از افراد جامعه بهش علاقه مندند و ضمنا بهش نیاز هم دارن! 

چگونه در ۷ روز اصول نسخه خوانی را باد بگیریم؟

میخوام بهت بگم و نشون بدم که چگونه میتونی اصول نسخه خوانی در داروخانه رو خیلی آسان و راحت در ۷ روز یادبگیری ، و چگونه بتونی از این مهارت با ارزش برای کسب و کار استفاده کنی و به یک فرصت شغلی برای خودت تبدیل کنی !

نمیگم که با این آموزش از فردا تو هم میتونی یک نسخه خوان حرفه ای باشی اما روش ها و جزواتی که در ادامه میخوام بهت معرفی کنم خیلی ارزشمنده و تور رو در مسیر حرفه ای شدن قرار میده ! و در مدت کمتر از ۷ روز اصولش رو یاد میگیری و مطمئن هستم که میتونی به نتیجه دلخواهت برسی و البته سریعتر و راحت تر ! و پس از اون با تمرین تسلط پیدا میکنی.

نسخه خوانی در داروخانه یک شغل کاملا تجربی هست و صرفا من و تو همراه عزیز، نمیتونیم با مطالعه چند تا جزوه به صورت حرفه ای همه نسخه های پزشکی رو بخونیم و … باید بدونیم که مهارت در هر شغلی نیازمند فعالیت تئوری و عملی است . من در ادامه بهت میگم با جزوه و نسخه هایی که در اختیارت قرار دادم چگونه بتونی تو این مهارت خبره بشی . و با تمرین روی صدها نسخه آموزشی که برات معرفی میکنم ، با نسخه پیچی آشنا بشی.

اصول یادگیری نسخه خوانی در داروخانه :

۱- مباحث داروشناسی : باید مقدمات و اصول اولیه شامل آشنایی با اشکال داروها ، اختصارات دارویی ، گروه های متداول دارویی ، وظایف یک تکنسین دارو ، اخلاق در داروخانه و … یاد بگیری که همه ی این موارد در پکیج آموزشی بصورت کامل و مفصل موجود هست . یعنی شرط اولیه ورد به دنیای نسخه خوانی آشنایی با موارد فوق الذکر هست .

۲- نمونه نسخه های اموزشی : مسلما پس از اینکه مقدمات نسخه خوانی رو یاد گرفتیم ، بایستی جهت آشنایی و تمرینات اولیه با تعدادی نسخه های آموزشی کار کنیم . بخصوص زمانی که موقتا دسترسی به داروخانه جهت کار آموزی نداریم . در این پکیج آموزشی ما بیش از ۶۰۰ نسخه آموزشی داریم که جهت تسلط اولیه برای شما ضروری خواهد بود . همه نسخه ها دارای بازخوانی هستند و هیچ نگرانی از این بابت وجود نداره یعنی اگر نسخه ای رو بلد نبودید بخونید ، راهنمای اون نسخه موجوده.

۳- کارآموزی : همانطور که در ابتدای این مطلب هم ذکر کردم ، نسخه خوانی کاری تجربی است و صرفا با شرکت در کلاس های نسخه خوانی و اخذ مدرک نسخه خوانی و یا مطالعه جزوات مربوطه نمیشه بصورت حرفه ای از روز اول در داروخانه مشغول به کار شد ! هر چند یادگیری اصول اولیه که در این پکیج موجوده ضروریست .  این کاملا بدیهی است که هر شغل و مهارتی نیاز به کار تجربی و کارآموزی اولیه داره ! پس در این قسمت در صورتی که میخواهید از نسخه خوانی بعنوان یک شغل بهره ببرید ، میتوانید مدتی رو بر حسب قدرت یادگیری خودتون حداقل دوماه بصورت کارآموز در داروخانه ای سپری کنید و پس از اون به مرور زمان متوجه تسلط کامل خودتون خواهید شد و لذت حرفه ای شدنتون رو میچشید !

مجدد تاکید میکنم: در صورتی که میخواهید از نسخه خوانی بعنوان یک شغل بهره ببرید ، باید مدتی رو بر حسب قدرت یادگیری خودتون حداقل دوماه بصورت کارآموز در داروخانه ای سپری کنید. چرا که خوندن تئوریات و حتی هزار نسخه شمارو حرفه ای نمیکنه.

مزایای این پکیج آموزشی :

 1. در منزل و به آسودگی اصول رو فرا میگیرید و با نسخه ها تمرین میکنید.
 2. هزینه بسیار بسیار پایین تر رو متقبل می شوید.
 3. در کمتر از ۷ روز اصول رو یاد میگیرید . و به تمرین می پردازید.
 4. با استفاده از صدها نسخه آموزشی همراه با بازخوانی به تمرین و تکرار می پردازید.
 5. وقت خودتون رو برای رفت و آمد به کلاس های حضوری صرف نخواهید کرد.

 

همراه عزیز و کاربر بزرگوار ؛ مجددا عرض میکنم که پکیج آموزشی که پیش روتون هست تقریبا تمام نیازهای شما برای یادگیری و شروع نسخه خوانی رو در برداره ( هم جزوه و هم بیش از ۶۰۰  نسخه آموزشی ) و حتما دریافت کنید و اولین و بزرگترین قدمتون رو در یادگیری این مهارت دوست داشتنی بردارید .

دقت داشته باشید که هزینه پکیج در مقایسه با هزینه کلاس های حضوری بسیار ناچیز می باشد . و در قیمت گزاری آن صرفا نسخه های پزشکی لحاظ شده است و جزوه داخل آن رایگان در نظر گرفته شده و هزینه برای آن لحاظ نشده است.

چنانچه نیازمند توضیحات بیشتری هستید ، میتوانید از طریق دیدگاه های همین مطلب با ما در میان بگذارید، ما قطعا به شما پاسخ خواهیم داد . به شما اطمینان میدهیم که پاسخگو و پشتیبان هرگونه مشکل و سوال احتمالی از خرید تا دریافت مجموعه آموزشی هستیم .

دوست عزیزم ، به شما اطمینان میدهم که این مجموعه آموزشی بهترین قدم شما در شروع و یادگیری این مهارت خواهد بود و بهت تضمین میدم که اگر پشتکار داشته باشی و دل به این آموزش ها بدی و از فرمول سه مرحله ای بالا استفاده کنی ، صد در صد مسلط به این مهارت در کمترین زمان ممکن خواهی شد . مهارتی که میتونی هم بعنوان شغل اصلی و هم بعنوان یک شغل پاره وقت ازش کسب درآمد کنی .

همین الان این پکیج اموزشی رو تهیه کنید و این فرصت بی نظیر آموزشی در اختیار بگیرید . بدونید که ارزش این پکیج بسیار بالاتر از مبلغ بسیارجزیی ان می باشد .

جمع بندی نهایی

با این مجموعه اموزشی و فرمول سه مرحله ای که در بالا ذکر کردم ، هیچ نیازی به شرکت در کلاسهای آموزشی نخواهید داشت. ضمنا به صورت دوره ای نسخه های پزشکی آموزشی (نسخه ها بدون نام پزشک،بدون شماره نظام پزشکی ، بدون نام بیمار و شماره بیمهو صرفا اموزشی)  به صورت کاملا رایگان به شما دوست خوبم ارسال خواهد شد . البته چنانچه نیازمند آموزش حضوری و بهره مندی از استاد و  دریافت مدرک این مهارت هستید میتوانید در کلاس های آموزشی تکنسین داروخانه که در بسیاری از شهرها توسط انجمن پرستاری ایران،جهاد دانشگاهی، فنی و حرفه ای و … تشکیل میشه شرکت نمایید. شما پس از سپری دو الی چهار ماه که بستگی به موسسه آموزشی داره در کلاسها شرکت و در انتها پس از قبولی در آزمون تکنسین داروخانه مدرکتون رو دریافت خواهید کرد.

پیروز و سربلند باشید | مهندس داود وکیلی

دکمه اشتراک گذاری تلگرام برای اشتراک این مطلب در تلگرام کلیک کنید

پکیج پیوستی شامل جزوات کامل آموزشی و  600 نسخه آموزشی پزشکی می باشد . قیمت پکیج با 45% تخفیف می باشد و یک فرصت استثنایی برای خرید این مجموعه آموزشی می باشد .

توجه : در قیمت گزاری مجموعه صرفا نسخه های پزشکی لحاظ شده است و جزوه داخل آن رایگان در نظر گرفته شده و هزینه برای آن لحاظ نشده است.

توجه : تعداد 24 نسخه جدید همراه با بازنویسی در تاریخ 94/12/11 به پکیج افزوده شد

توجه: تعداد 80 نسخه دیگر همراه با بازخوانی در تاریخ 95/05/07 به پکیج اضافه شد.

توجه  آموزش ویدئویی نحوه یادگیری و استفاده از آموزش ها در تاریخ 95/06/02 به پکیج اضافه شد.

توجه : تعداد 96 نسخه جدید همراه با بازخوانی در تاریخ 95/07/22 به مجموعه اضافه شد.

توجه : تعداد 100 نسخه جدید همراه با بازخوانی در تاریخ 95/11/29 به مجموعه اضافه شد. ( تعداد نسخ به بیش از 600 عدد رسید)

 

45% تخفیف ویژه خرید ( 32000 تومان تخفیف)

69500 تومان

37900 تومان

379,000 ریال – خرید Loading

45% تخفیف ویژه بمدت محدود + ارسال نسخه های جدید به رایگان برای خریداران

پس از پرداخت انلاین در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی ، لینک دانلود بلافاصله پس از خرید برای شما فعال خواهد شد .

پشتیبانی 24 ساعته ، حتی روزهای تعطیل : info[at]iehe.ir – شماره تلگرام 09211054245

امکان ارسال پکیج در تلگرام نیز وجود دارد ، کافیست پس از خرید به شماره تلگرامپیغام دهید تا فایل برای شما پیوست شود .

ما تا دریافت کامل فایل خریداری شده ، پشتیبان و همراه شما خواهیم بود . قدردان اعتماد شما هستیم .

نویسنده :
داود وکیلی
دیدگاه ها ی این مطلب
 1. محمدرضا گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبتون
  سردرگم بودم

 2. محمدی گفت:

  شرط تسلط و حرفه ای شدن فقط تمرین و تکراره اینو به عنوان یه نسخه پیچ با سابقه میگم. اما خب اصول پایه و داروشناسی و… رو باید حتما بدونید.

 3. مسرور گفت:

  سلام.سپاس….اما هرکارمیکنم نمیتونم خرید کنم.لطفاراهنمایی کنید

  • درود بر شما
   سیستم خرید سایت مشکلی نداره اما چنانچه مجدد موفق به خرید نشدید از طریق شماره تلفن ذکر شده در بخش تماس با ما اطلاع دهید تا نخوه دریافت مجموعه نسخه خوانی به شما اعلام شود.
   پیروز باشید

 4. محمدرضا گفت:

  با سلام…..من خیلی به این جزوه ها احتیاج دارم اما هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم چون اصلا وارد درگاه بانک نمیشه که پول رو واریز کنم…لطفا پیگیری کنید…ممنون

 5. Rezaei گفت:

  قیمت این پکیج با این همه آموزش و نسخه کجا و کلاسهای حضوری کجا!!!
  واقعا ممنونم بابت این آموزشها ، بخصوص نسخ که خیلی کمکم کردن.

 6. میثم گفت:

  با سلام
  ممنون بابت اطلاعات مفیدتون.

 7. علی اصغر گفت:

  سلام خسته نباشید من این نسخه را خرید کردم ولی ادرس به ایمیلم فرستاده نشد و پول هم از حسابم کسر شد

  • سردبیر گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما ؛
   پرداخت انجام شده توسط شما احتمالا بدلیل مشکل از طرف درگاه بانکی بوده و مبلغ کسر شده بصورت خودکارحداکثر تا ۴۸ ساعت از طرف بانکتون برگشت داده میشه .
   پیروز باشید .

جهت دریافت جدیدترین مطالب ، فایل ها و مقالات رایگان و اخبار استخدامی در ایمیلتان در خبرنامه سایت عضو شوید .

فروشگاه ما

تخفیف آموزش نسخه خوانی در داروخانه