مهندسی بهداشت محیط ایران

بهداشت محیط – بهداشت حرفه ای – بهداشت عمومی – تغذیه و رژیم درمانی

35% تخفیف ویژه

تخفیف ویژه خرید پکیج آموزشی دوره کمک بهیاری | تخفیف 35% اعمال شد.برای مشاهده پکیج کلیک کنید

  • متن مطلب

داود وکیلی

کارشناس مهندسی بهداشت | طراح وب و وبلاگ نویس


درباره ما , بهداشت محیط ایران

درباره وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران

بنام خالق هستی بخش

باعرض سلام و ادب و احترام خدمت شما کاربر گرامی

ابتدا یه مقدمه برای دوستانی غیر از بهداشت محیط ، در رابطه با این رشته وسیع و باارزش داشته باشم.

مهندسی بهداشت محیط شاخه ای از مهندسی است که حفاظت محیط زیست از اثرات سوء ناشی از فعالیت های انسان، حفاظت جوامع انسانی از عوامل سوء زیست محیطی و بهتر نمودن کیفیت محیط برای سلامتی و رفاه انسان را بر عهده دارد.

همانطور که در تعریف بالا نهفته است انسانها در تماس با محیطزیست گاهی اثر سوء بر آن گذاشته و گاهی نیز در اثر آلودگی های موجود در محیط ضرر می بینند. شناخت طبیعت محیط و اثرات متقابل محیط و انسان ، مقدمه لازمی برای شناخت وظیفه مهندس بهداشت محیط است.

با این مقدمه فکر میکنم تقریبا به طور خلاصه معنی و مفهوم از مهندسی بهداشت محیط قابل دریافت است.

در حقیقت هدف از این سایت نیز شناسایی ، گسترش اطلاعاتی در رابطه با بهداشت محیط به مردم و همچنین ارائه یک سری فایل ها، اطلاعات، جزوات به دانشجویان این رشته و تواما برخی رشته های دیگر می باشد . ما قصد داریم تا با جمع آوری و ارائه مباحث بهداشت محیطی قدمی در خدمت به این رشته برداریم امیدوارم مباحث و مطالب مورد استفاده و بهره برداری دوستان قرار بگیره.

مسلما هیچ اثری از انسان بی عیب و نقص نیست ، این سایت چه از لحظا کارایی و چه از لحاظ محتوا نیز میتواند حاوی خطا و لغزش باشد. لذا دوستان و صاحب نظران و دانشجویان گرامی که از محتوای این سایت بازدید میکنند ، امیدوارم در صورت وجود هر گونه خطا، اشکال با ما در تماس باشند تا بررسی و رفع گردند تا محیطی با اطلاعات قابل اعتماد و سالم برای کاربران به وجود اوریم.

توجه در رابطه با برخی فایل های فروشی :

برخی از فایل های ارائه شده در سایت ، نیاز به پرداخت وجه دارند، البته مسلما ارزش فایل ها فراتر از مبلغ خیلی جزیی اختصاص داده شده برای دانلود فایل ها می باشد. در حقیقت شما دوستان با خرید فایل ها به ما در جهت تامین هزینه های سایت کمک میکنید . از حمایت شما دوستان نهایت سپاسگذای رو داریم.

کلیه خدمات فروشی ، پس از پرداخت آنلاین ، بلافاصله قابل دانلود خواهند بود . ضمن اینکه یک لینک دانلود از فایل مربوطه نیز به ایمیل خریدار ارسال میگردد. و در صورت هرگونه مشکل نیز ، از طریق بخش ” تماس با ما ” آماده پشتیبانی می باشیم.

مدیر مسئول وبسایت :

مهندس داود وکیلی ، کارشناس مهندسی بهداشت محیط ، طراح و گرافیست وب می باشم . و کلیه آموزش های این وبسایت توسط بنده گردآوری ، تهیه و تدوین و در وبسایت بار گذاری می شود.

امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان و همکاران بهداشتی و سلامت کشور برداشته باشیم.

 

با تقدیم احترام.

نویسنده :
داود وکیلی
دیدگاه ها ی این مطلب

فروشگاه ما

تخفیف آموزش نسخه خوانی در داروخانه