مهندسی بهداشت محیط ایران

بهداشت محیط – بهداشت حرفه ای – بهداشت عمومی – تغذیه و رژیم درمانی

35% تخفیف ویژه

تخفیف ویژه خرید پکیج آموزشی دوره کمک بهیاری | تخفیف 35% اعمال شد.برای مشاهده پکیج کلیک کنید

  • متن مطلب

داود وکیلی

کارشناس مهندسی بهداشت | طراح وب و وبلاگ نویس

قوانین استفاده از خدمات انلاین وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران

بنام خداوند نیکی ها و با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی ؛

استفاده شما از بخش فروشگاه خدمات انلاین وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران به آدرس “http://iehe.ir”  به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات منظور از “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران ” ادرس اینترنتی “http://iehe.ir”می باشد .

 

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “سایت مهندسی بهداشت محیط ایران” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

 

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۲ – کاربران می بایست هنگام  سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۳- قیمت تمامی محصولات و خدمات ارائه شده در “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” به طور شفاف در صفحه محصول و هم در سبد خرید ذکر شده و مشتری موظف می باشد ، قبل از خرید از قیمت کالا مطلع شده و سپس اقدام به خرید نماید.

۴- کاربر موظف هست قبل از خرید از “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” به طور کامل توضیحات خدمات یا فایل ها را با نیاز خود تطبیق دهد و سپس اقدام به انجام فرایند خرید نماید . در غیر اینصورت “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت وجه نخواهد داشت.

۵- کاربر میتواند قبل از خرید از وبسایت ” مهندسی بهداشت محیط ایران” در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در ارتباط با محصول مورد نظر ، از روش های ثبت شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کند و پس از آن اقدام به خرید نماید. در غیر اینصورت “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” هیچ مسئولیتی را درقبال عودت وجه نخواهد داشت.

۶- “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” موظف و متعهد می شود در صورت هرگونه مشکل فنی در دریافت محصول پس از خرید ، از طرق مختلف ثبت شده در بخش تماس با ما پاسخگوی مشتری باشد.

۷- “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران” متعهد می شود در صورت هرگونه مشکل فنی در خدمات و محصولات ارائه شده ، نسبت به رفع آن اقدام و در غیر اینصورت وجه آن را به طور کامل به مشتری عودت نماید.

۸- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی iehe.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

۹- “وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران ” اطلاعات مشتریان خود را در اختیار هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نخواهد گذاشت مگر با دستور از مراجع قضایی.

رسیدگی به شکایات 

۱۰- کاربران و خریداران در صورت داشتن هرگونه شکایت یا مشکلی میتوانند از طریق طرق مختلف ذکر شده در بخش تماس با ما اقدام کنند ، وبسایت “مهندسی بهداشت محیط ایران” متعهد میشود در اسرع وقت شکایات را بررسی و نسبت به حل اختلاف اقدام نماید.

جهت ورود به بخش تماس با ما کلیک کنید .

پیروز باشید .

نویسنده :
داود وکیلی
دیدگاه ها ی این مطلب

فروشگاه ما

تخفیف آموزش نسخه خوانی در داروخانه