نسخه خوانی

تأیید پرداخت

4,311 بار بدون دیدگاه

از خرید شما متشکریم!

توجه : لینک دانلود شما در این صفحه فعال بوده و قابل دانلود می باشد. چنانچه فایل شما به هر دلیلی در دانلود مشکل داشت کافیست با ایمیل یا شماره تماس یا تلگرام با ما تماس بگیرید . قطعا پشتیبان خرید شما خواهیم بود.

شماره تلفن و تلگرام ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵   یا ایمیل info [at]iehe.ir تماس حاصل نمایید. در کمتر از ۳ ساعت پاسخگوی شما خواهیم بود .

از شما استدعا داریم اگر تماس تلفنی برقرار کردید و ما موفق به پاسخ نشدیم ، صبور باشید و یک پیامک بفرستید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و مشکل شما رو حل کنیم. به شما اطمینان میدهیم که تا دریافت کامل فایلی که خریدید پاسخگو هستیم.وجای هیچگونه نگرانی از بابت دریافت فایل وجود ندارد.

با تقدیم احترام – مهندس وکیلی

متاسفیم، ولی مشکلی در گرفتن اطلاعات پرداخت پیش آمده است.

سردبیر: داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط و ساکن شهر خوی . کار طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

محصولات فروشگاه ما

نمایش همه محصولات

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.