آموزش نسخه خوانی

فقط با ۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان خرید کنید.
آموزش نسخه خوانی

آموزش نسخه خوانی داروخانه

مشاهده : 339,579 بار ۱۵۶ دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
آموزش نسخه خوانی

 کتاب آموزش نسخه خوانی کانال آموزش نسخه خوانی پاورپوینت آموزش نسخه خوانی نرم افزار نسخه خوانی رایگان مدرک نسخه خوانی دانلود کتاب نسخه خوانی pdf دانلود فیلم آموزش نسخه خوانی حقوق نسخه خوانی آموزش نسخه خوانی در اصفهان آموزش نسخه خوانی آزمایشگاه pdf اموزش نسخه خوانی ازمایش آموزش نسخه خوانی داروخانه در رشت

آموزش نسخه پیچی در داروخانه

در مجموعه آموزشی نسخه پیچی داروخانه به شما میگیم چگونه به شکل حرفه ای نسخه پیچی رو شروع کنیم. لطفا اگر علاقه مند به نسخه پیچی هستید ۵ دقیقه از وقتتان را به این مقاله صرف کنید.

 • ۳ ساعت بصورت ویدئوی آموزش می بینید.
 • تمامی راز های مخفی و تکنیک های تسلط بر نسخه خوانی را یاد بگیرید! (بصورت ویدئویی)
 • داروشناسی متفاوت و حرفه ای بخوبی داروها را یاد بگیرید.
 • نکات طلایی پسوند ها و پیشوندها را با جزوه ای منحصر بفرد بشناسید.
 • با داروشناسی پلاس هم دارو هم نسخه پزشک حرفه ای تر شو! جدید
 • با تمرین های پایانی در جزوه ها خودتون رو محک بزنید!
 • با سرجمع بیش از ۱۵۰۰ نمونه نسخه پزشکی دارای راهنما  داروخانه را به خانه ببرید.
 • با نمونه سوالات پایانی داروشناسی خود را محک بزنید. (با پاسخنامه تشریحی)
 • به شما کمک میکنیم تا سریعتر و بسیار ارزانتر نسخه پیچ شوید.
 • و…

ویدیوی زیر را حتما ببینید :

 

مقدمه ای بر نسخه پیچی داروخانه

فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . داروخانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است که در زیر به طور مختصر به آنها اشاره می کنیم .

تعریفی از داروخانه

داروخانه موسسه ای پزشکی است که با اخذ پروانه مخصوص از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی تاسیس شده و با داشتن مسئول فنی واجد شرایط به ارائه خدمات دارویی و عرضه دارو، شیر خشک و مکمل های غذایی رژیمی ،غذاهای کمکی شیرخواران و لوازم مصرفی پزشکی و فرآورده های آرایشی و بهداشتی مجاز مبادرت می نماید .

تعریف مسئول فنی

داروسازی است که باداشتن برگ تشخیص صلاحیت مسئول فنی صادره از سوی اداره کل نظارت بر امور دارو و مواد مخدر و پروانه مسئولیت فنی از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه ، به وظایف قانونی خود در داروخانه عمل می نماید و مسئولیت فنی آن را بر عهده می گیرد .

تعریف موسس داروخانه

عبارتست از شخصیتی که صلاحیت آن جهت تاسیس داروخانه مطابق ضوابط و مقررات به تایید کمیسیون امور داروخانه ها مصرح در ماده ۲۰ قانون مربوط به مقررات امور پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی رسیده است و پروانه تاسیس داروخانه از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه ، دریافت نموده است .

تکنسین داروخانه کیست؟

نسخه پیچ ،دارو یار ، دستیار داروساز ، تکنسین دارویی ، نسخه خوان ، پراتیک یا کارمند داروخانه ، شخصی است که اقدام به نسخه پیچی در داروخانه می کند . برخی از آنها به صورت تجربی و برخی با گذراندن دوره های آموزشی وارد این شغل می شوند .

ما در مورد مسئول فنی و موسس به ارائه وظایف نپرداختیم اما چون بحث اصلی ما نسخه پیچ هست ، به وظایف آن اشاره می کنیم :

 1.  خواندن نسخه و جمع آوری اقلام دارویی تجویز شده
 2. برقرای ارتباط محترمانه و موثر با بیمار و مراجعین
 3.  قیمت زنی دستی (برای نسخه پیچ های با سابقه) یا ثبت الکترونیکی دارو
 4. حفظ نظم چیدمان اصولی و علمی داروها
 5. انبارداری و ثبت موجودی و کمبود داروها
 6. استفاده از روپورش با نصب پلاک مشخصات

تعریف دارو

دارو ماده ایست که برای پیشگیری،تشخیص و یا درمان یک بیماری مصرف می شود.

نام ها مختلف یک دارو

هر دارو ۴ نوع نام دارد که هر کدام از آنها مفهوم خاصی دارند .

نام شیمیایی : نشان دهنده ساختار مولکول دارو است . مثلا نام شیمیایی سالبوتامول : آلفا۱-۱ و ۱دی متیل اتیل آمینو متیل-۴- هیدروکسی-۱و۳ بنزن دی متانول می باشد .

نام رمز : وقتی دارویی کشف می شود تا زمانی که مراحل آزمایشگاهی و قانونی آن طی شده و اثر بخشی دارو کاملا اثبات شود با اسم رمز معرفی می گردد ،مثل SGH68.

نام عمومی = ژنریک : اسم بین المللی یک دارو است که در تمام دنیا ، دارو به آن نام شناخته می شود ، مثل سالبوتامول . تقریبا همه داروها فقط یک نام ژنریک دارند.

نام تجاری = Trade = Brand :  اسمی است که هر کارخانه به طور مختص برای محصول خود انتخال و آنرا با نماد ® مشخص می نماید . البته کارخانه موظف است نام ژنریک را حتما روی بسته بندی دارو ذکر کند . برای مثال برخی نام های تجاری سالبوتامول عبارتند از : Ventolin ، Ventalex ، Asthalin . شناخت همه نام های تجاری مورد نیاز نیست اما برخی نام های تجاری را یک نسخه پیچ حتما باید بشناسد.

 

نکته مهم در نسخه خوانی و آموزش نسخه خوانی :

قطعا تکرار و تمرین مهمترین راه تسلط بر خواندن نسخه است.با این وجود کسی که به مبحث داروشناسی مسلط نباشد هرگز به نسخه خوان حرفه ای تبدیل نمی شود .تسلط مناسب بر داروشناسی چه برای نسخه های کاغذی و چه در نسخه های الکترونیکی برای یک نسخه پیچ شرط اصلی می باشد.

البته قابل ذکر هست که بسیاری از قوانین بیمه ها و داروهای تحت پوشش بیمه ها دائما در حال تغییر هست و از طریق الکترونیکی و سایت بیمه ها این تغییرات در دسترس داروخانه ها می باشد .

 

بخواهیم به طور اجمالی فرایند نسخه خوانی رو توضیح بدهیم اینطور خواهد بود :

۱- مباحث داروشناسی : باید مقدمات و اصول اولیه شامل آشنایی با اشکال داروها ، اختصارات دارویی ، گروه های متداول دارویی ، وظایف یک تکنسین دارو ، اخلاق در داروخانه و … یاد بگیری که همه ی این موارد در پکیج آموزشی بصورت کامل و مفصل موجود هست . یعنی شرط اولیه ورد به دنیای نسخه خوانی آشنایی با موارد فوق الذکر هست .ضمنا در داروشناسی پلاس برای هر دارو یک برش از نسخه پزشک داریم که خیلی بهت کمک میکنه.

۲- تکنیک ها و راز های نسخه خوانی : باید بدونی با چه روش هایی درصد بیشتری از نسخ رو حتی نسخه های بدخط رو بخونی و تشخیص بدی. من این تکنیک ها رو در قالب ویدئوی آموزشی روی نسخه ها و جزوات بهت آموزش داده ام. چند گام جلوتر خواهی بود.

۳- نمونه نسخه های اموزشی : مسلما پس از اینکه مقدمات نسخه خوانی رو یاد گرفتیم ، بایستی جهت آشنایی و تمرینات اولیه با تعدادی نسخه های آموزشی کار کنیم . بخصوص زمانی که موقتا دسترسی به داروخانه جهت کار آموزی نداریم . در این پکیج آموزشی ما سرجمع بیش از ۱۵۰۰ نسخه آموزشی ویژه داریم که جهت تسلط اولیه برای شما ضروری خواهد بود . همه نسخه ها دارای راهنمای بازخوانی هستند و هیچ نگرانی از این بابت وجود نداره. یعنی اگر نسخه ای رو بلد نبودید بخونید ، راهنمای اون نسخه موجوده.

۴- کارآموزی : همانطور که در ابتدای این مطلب هم ذکر کردم ، نسخه خوانی کاری تجربی است و صرفا با شرکت در کلاس های نسخه خوانی و اخذ مدرک نسخه خوانی و یا مطالعه جزوات مربوطه نمیشه بصورت حرفه ای از روز اول در داروخانه مشغول به کار شد ! هر چند یادگیری اصول اولیه که در این پکیج موجوده ضروریست .  این کاملا بدیهی است که هر شغل و مهارتی نیاز به کار تجربی و کارآموزی اولیه داره ! پس در این قسمت در صورتی که میخواهید از نسخه خوانی بعنوان یک شغل بهره ببرید ، میتوانید مدتی رو بر حسب قدرت یادگیری خودتون مثلا دوماه بصورت کارآموز و پاره وقت در داروخانه ای سپری کنید و پس از اون به مرور زمان متوجه تسلط کامل خودتون خواهید شد و لذت حرفه ای شدنتون رو میچشید ! شما با نمونه نسخه های داخل مچموعه ما، بخش بیشتری از کارآموزی را در خانه طی میکنید.

نسخه پیچی الکترونیکی داروخانه چگونه است؟

در نسخه پیچی الکترونیکی دیگر نسخه کاغذی دارو نداریم، و اکثر نسخه ها توسط پزشک به صورت الکترونیکی ثبت و در داروخانه نیز با کد رهگیری و یا کد ملی بیمار داروها و دستور مصرف آن بصورت شفاف قابل مشاهده می باشد. ولی با توجه به شرایط و برخی فاکتورهای دیگر ممکن است مدتها با نسخه کاغذی ، هر چند در تعداد بسیار پایین برخورد کنیم. در این روش یک اپراتور دریافت و بررسی نسخه های الکترونیکی در داروخانه مستقر می باشد که بعد از بررسی نسخه ممکن است از آن پرینت گرفته و در اختیار نسخه پیچ قرار دهد. نسخه پیچ نیز براحتی نسبت به جمع آوری داروها و تحویل به داروساز اقدام میکند. و داروساز نیز ضمن  آموزش بیمار ، تحویل دارو به بیمار را انجام می دهد.

نکته : معمولا یک نفر در داروخانه در شیفت های کاری وظیفه بررسی نسخه های الکترونیکی را با کامپیوتر بر عهده دارد و بقیه همکاران نسخه پیچ اقدام به جمع آوری داروها می نمایند.نسخه پیچی الکترونیکی نیز کار سختی نیست و نیاز نیست بدین منظور دچار استرس شوید. مسلما شما در ابتدای ورود به داروخانه نیاز به داشتن اطلاعات کامل در این زمینه ندارید. پس از ورود به داروخانه در کمتر از یک روز می توانید در داروخانه آن را از همکارانتان یاد بگیرید. در ابتدا شما نیاز دارید تا با اصول نسخه پیچی آشنا باشید و به خوبی داروها رو بشناسید.

 

شما با مجموعه آموزشی ویژه ما به اطلاعات ارزشمند زیر دست می یابید:

اما مجموعه کامل آموزش نسخه خوانی ما که به جرات میتوانیم بگوییم یکی از کاملترین مجموعه ها در نسخه خوانی است شامل اطلاعات زیر می باشد.

۱- ویدئوی (فیلم) آموزشی (یکساعت و بیست دقیقه) :

 • مقدمات اولیه نسخه خوانی در داروخانه
 • اصول اولیه نسخه پیچی
 • آموزش کامل تکنیک نحوه استفاده از اطلاعات داروشناسی جهت خواندن نسخه ها (تکنیک داروشناسی)
 • چگونه کارآموزی موفق داشته باشیم

۲- ویدئوی آموزشی (۴۰ دقیقه ای ) شامل :

 • آموزش کامل تکنیک نسخه خوانی بر روی نسخه های پزشکی (تکنیکی بسیار عالی برای افزایش تسلط شما)

۳- ویدئوی آموزشی پیشوندها و پسوندها  (یک ساعت) به همراه جزوه فوق العاده – کاملا جدید ۹۹

 • یکساعت آموزش ویدئویی و بررسی تکنیک استفاده از پیشوندها و پسوندها در نسخه خوانی و تمرین بر روی ده ها نسخه پزشکی
 • جزوه ۳۴ صفحه ای شامل کلیه تشابهات دارویی به همراه معرفی بهترین تکنیک های نسخه خوانی برای افزایش تسلط
 • معرفی نکات طلایی

۴- جزوه های آموزشی (PDF):

 • داروشناسی مقدماتی
 • آشنایی با داروهای گیاهی و مکمل ها
 • آشنایی با محصولات آرایشی بهداشتی
 • اصول کلی قیمت زنی در داروخانه
 • اخلاق در داروخانه بصورت کامل
 • داروشناسی مناسب جهت نسخه خوانی (شامل نام دارو بر اساس حروف الفبای انگلیسی،تلفظ فارسی،دوز و شکل های مهم هر دارو،گروه دارویی هر دارو)
 • چگونه از اطلاعات داروشناسی جهت تشخیص بهتر داروها در نسخه استفاده کنیم.
 • جزوه پیشوندها و پسوندها در تکنیک های نسخه خوانی به همراه معرفی نکات طلایی
 • آشنایی با داروهای ترکیبی
 • فایل های آموزشی دیگر

۵- نمونه نسخه های آموزشی (جمعا در حدود ۱۵۰۰ نمونه نسخه) باز نویسی شده

۶- نمونه سوالات آزمون نسخه پیچی همراه با پاسخنامه تشریحی جهت تمرین

۷- جزوه داروشناسی پلاس ( مرور داروشناسی – نکات داروشناسی – هر دارو یک برش از نسخه پزشک) در ۵۴۳ اسلاید – جدید

 

مزایای ویژه پکیج آموزشی نسخه پیچ برتر :

 1. نزدیک سه ساعت آموزش ویدئویی همراه با سایر جزوات ارزشمند
 2. جزوه داروشناسی ویژه نسخه خوانی که برای نسخه خوانی ایده آل می باشد.
 3. نکات کلیدی و تکنیک های نسخه خوانی در قالب ویدئو و جزوه
 4. جزوه داروشناسی پلاس که برای هر دارو حداقل یک نسخه پزشک برش داده ایم! جدید
 5. در منزل و به آسودگی اصول رو فرا میگیرید و با نسخه ها تمرین میکنید.
 6. هزینه بسیار بسیار پایین تر رو نسبت به کلاس های نسخه خوانی متقبل می شوید. هزینه کلاس های حضوری چیزی بین ۱٫۵ تا ۳ میلیون تومان می باشد. (بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی مثل رفت و آمد به کلاس و … )
 7. در کمتر از ۷ روز اصول رو یاد میگیرید . و به تمرین می پردازید.
 8. با استفاده از صدها نسخه آموزشی همراه با بازخوانی به تمرین و تکرار می پردازید. و داروخانه را به خانه می آورید.
 9. وقت خودتون رو برای رفت و آمد به کلاس های حضوری صرف نخواهید کرد.
 10. و…

 

جزوه نسخه خوانی دانلود آموزش نسخه خوانی یادگیری کار در داروخانه یادگیری سریع نسخه پیچی تکنسین داروخانه نسخه پزشک

نمونه صفحه از داروشناسی پلاس | برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید.

چگونه نسخه خوانی یاد بگیریم چگونه در داروخانه کار کنیم آموزش سریع نسخه خوانی برنامه نسخه خوانی داروخانه

نمونه صفحه از داروشناسی پلاس | برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک کنید.

 

پاسخ سوالات متداول

 1. آیا با وجود الکترونیکی شدن نسخه ها بازم نیاز می باشد این بسته را تهیه کنم ؟
  • دوست خوبم! دقت داشته باشید که در بسته آموزشی ما علاوه بر نسخه ، کلی آموزش وجود داره که هر نسخه پیچ باید اونها رو بلد باشه. بعنوان مثال اشکال دارویی ، داروشناسی ، شناخت گروه های دارویی ، شناخت نام های تجاری و … از طرفی در آینده هم مطمئنا نسخه های کاغذی خواهیم داشت.اما خب بسیار کم. موضوع بعدی اینه که نسخه های موجودر در بسته اموزشی ما ، یک تمرین فوق العاده برای یادگیری عمیق داروشناسی خواهد بود.
 2. آیا این آموزش ها در قالب سی دی است و به صورت پستی ارسال می شود؟ 
  • نخیر ! آموزش ها بصورت پستی ارسال نمی شود. ارسال پستی باعث افزایش هزینه ها و زمانبر خواهد بود. آموزش ها بصورت دانلودی می باشد و شما پس از خرید آنلاین ، می توانید آموزش ها را دانلود و بلافاصله آموزش را شروع کنید. اگر موفق به دریافت نشدید در تلگرام و یا ایمیل و واتساپ آموزش ها در اختیاز شما قرار می گیرند.
 3. آیا با این آموزش ها می توانم در داروخانه کار کنم؟
  • بله! شما با استفاده از این آموزش ها و تمرین در نسخه خوانی ، می توانید در صورتی که در جایی به نسخه پیچ نیاز بود جهت کار مراجعه نمایید. به شرطی که تمامی آموزش ها رو بخوبی دنبال کنید و با نمونه نسخه ها تمرین کنید.
 4. چند روز طول میکشه یاد بگیرم؟
  • با توجه به آنچه فوقا اشاره شد شما در ۷ روز میتوانید اصول کامل نسخه خوانی را یاد بگیرید. و بعد از ۷ روز با تمرین های ذکر شده روز به روز شاهد افزایش تسلط تون میشید.
 5. در کلاس های حضوری شرکت کردم اما مسلط نشدم ، این جزوه برای من خوب است؟
  • بله! این آموزش ها با توجه به دارا بودن تکنیک های بسیار فوق العاده و همینطور نمونه نسخه های تمرینی بهتون خیلی کمک میکنه.
 6. آیا برای نسخه خوانی حتما باید زبان انگیسیم خوب باشه؟
  • نخیر نیازی نیست! در حدی که خوندن نوشتن زبان انگلیسی رو بدونید میتونید نسخه پیی کار کنید.
 7. چطوری به ساتتون اعتماد کنم؟
  • ما از سال ۹۴ آموزش های نسخه خوانی تدریس میکنیم و چند هزار نفر از آموزش های ما استفاده کرده اند. از طرفی نماد اعتماد پرداخت (زرین پال) در گوشه پایین سایت موجوده و میتونید اطلاعات ما رو ببینید. به شما اطمینان میدهم تا لحظه دریافت آموزش ها پاسخگوی شما هستیم. حتما در واتساپ پیام دهید.همینطور می توانید پیج اموزشی نسخه خوانی ما رو در اینستاگرام ببینید.
 8. آیا قیمت این دوره مناسب است؟
  • قیمت این دوره بسیار ارزان می باشد. کافیست آنرا با دوره های حضوری مقایسه کنید . با این تفاوت که در خانه یاد میگیرید. و اطلاعات به مراتب بیشتری نیز دریافت میکنید.
 9. امکان خرید آنلاین ندارم چطوری میتونم خرید کنم؟
  • میتوانید در واتساپ یا تلگرام  به ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵ پیغام دهید تا شماره کارت برای پرداخت اعلام شود. پس از پرداخت آموزش ها برایتان ارسال می شود.
 10. سوال دیگری دارم چیکار کنم؟
  • در واتساپ بهم پیام دهید. ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵

 

همراه عزیز و کاربر بزرگوار ؛ مجددا عرض میکنم که پکیج آموزشی که پیش روتون هست تقریبا تمام نیازهای شما برای یادگیری و شروع نسخه خوانی رو در برداره ( هم فیلم ، هم جزوه و هم بیش از ۱۵۰۰ نسخه آموزشی ) و حتما دریافت کنید و اولین و بزرگترین قدمتون رو در یادگیری این مهارت دوست داشتنی بردارید .

این مجموعه آماده پس از پرداخت آنلاین که قیمت آن در پایین درج شده برای شما فعال و قابل دانلود خواهد بود.

هم اکنون میتوانید دوره نسخه پیچ برتر را با قیمت استثنایی خرید نمایید.

 

 

توجه مهم : تمامی نسخ اعم همگی فاقد نام بیمار یا سربرگ نسخه ، فاقد نام پزشک و  فاقدشماره نظام پزشکی می باشند و صرفا جنبه آموزشی دارند.

نمونه نسخه ها : برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی هرکدام کلیک کنید .(نسخ دارای پکیج درارای کیفیت بالاتر و همچنین بازنویسی (راهنما) می باشند)

اموزش نسخه پیجی,دانلود نمونه نسخه پزشکی نمونه نسخه پیچی دانلود نسخه رایگان,نسخه برای یادگیری نسخه خوانی,نسخه داروخانه   آموزش نسخه خوانی نمونه نسخه پزشکی نسخه پیچی داروخانه   نمونه نسخه داروخانه نمونه نسخه پزشکی دانلود نسخه های پزشکی تصویر نسخه پزشکی     نمونه نسخه آموزشی پزشکی آموزش نسخه خوانی نسخه شناسی پزشکی نسخه داروخانه نمونه نسخه داروخانه

نسخه خوانی پیشرفته - نسخه های با دست خط بد نسخه پزشک متخصص  پکیج نسخه خوانی با نمونه نسخه افزایش قدرت نسخه خوانی با نسخه های آموزشی

 دانلود نسخه های بازخوانی شده نمونه نسخه اموزشی داروخانه   نسخه پزشکی بازخوانی شده

هم اکنون میتوانید دوره نسخه پیچ برتر را با قیمت استثنایی خرید نمایید.

پکیج پیوستی شامل جزوات کامل آموزشی و  سرجمع بیش از 1500 نسخه آموزشی پزشکی می باشد .

 

قبل از خرید بخاطر داشته باشید


 ارسال فایل و نسخه های جدید به رایگان برای خریداران

پس از پرداخت انلاین در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی ، لینک دانلود بلافاصله پس از خرید برای شما فعال خواهد شد .

پشتیبانی 24 ساعته  – شماره تلگرام/واتساپ 09211054245

امکان پشتیبانی در سریعترین زمان در صورت برخورد با هرگونه مشکل تا دریافت کامل آموزش ها ما تا دریافت کامل فایل خریداری شده ، قطعا پشتیبان و همراه شما خواهیم بود . قدردان اعتماد شما هستیم .

مشخصات این مجموعه


فرمت فایل : فیلم + جزوات pdf

حجم فایل : 695 مگابایت

پرداخت در محیطی کاملا امن

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

قیمت: ۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم شاغل در معاونت بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا در زمینه علوم بهداشتی رو دنبال میکنم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

آموزش نسخه خوانی

۱۵۶ دیدگاه ارزشمند


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

 • profile avatar
  نویسنده : فاطمه 25 , جولای , 23

  میشه قیمت رو کمتر قرار بدین یکم قیمتش برای من زیاده

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 07 , آگوست , 23

   فاطمه جان سلام ؛ البته قیمت این بسته آموزشی بسیار کمتر از ارزش واقعی آن است ولی لطفا در واتساپ بهم پیام بده ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵

 • profile avatar
  نویسنده : زهره 23 , مارس , 23

  سلام وقت بخیر
  به صورت تقریبی بعداز چه مدت زمانی
  به تسلط کامل میرسیم ؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 26 , مارس , 23

   درود بر شما ، تسلط کامل در نسخه خوانی با اموزش میسر نخواهد بود، نه تنها در نسخه خوانی بلکه در هر رشته دیگر
   نیاز به کار ، تمرین و زمان و ممارست داره و البته علاقه
   ولی در مدت دو ماه تمرین و اموزش تا حدود زیادی راه میفتید و اماده ورود به داروخانه می شوید.

 • profile avatar
  نویسنده : رضا محمدی 23 , فوریه , 23

  سلام عالی بود ، من که جهاد دانشگاهی دوره اش رو رفته بودم این بسته رو هم تهیه کردم دیدم خیلی بهتر از دوره بوده – دستتون درد نکنه خیلی خوب توضیح دادید

 • profile avatar
  نویسنده : نادیا 12 , فوریه , 23

  سلام وقتتون بخیر من برای گرفتن مدرک نسخه خوانی باید کلاس ها تکنسین داروخانه ثبت نام کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 25 , فوریه , 23

   درود بر شما در داخل مطلب بصورت کامل توضیح داده ایم. برای مدرک بله باید در دوره های حضوری ثبت نام کنید. فرقی نمیکند کدام موسسه ولی چهاد در دسترس هست برای همه. هر سوال دیگری داشتید کافیه واتساپ یا تلگرام پیام دهید ؟ ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵ و یا از گفتگوی انلاین گوشه سایت استفاده کنید

 • profile avatar
  نویسنده : fatima 19 , ژوئن , 22

  سلام قیمت خیلیه😫😶
  پکیج ارزون تر سراغ داره ایمیل بزنه

 • profile avatar
  نویسنده : fatima 19 , ژوئن , 22

  سلام قیمت خیلی بالاس😶
  اگه کسی پکیج ارزون تر سراغ داره ایمیل بزنه

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 26 , ژوئن , 22

   با سلام و عرض ادب
   قیمت بسته اموزشی بسیار مقطوع می باشد.

 • profile avatar
  نویسنده : میثم عباسپور 01 , ژوئن , 22

  عالی بود میتونم بکم از گلاسی که بابتش کلی هزینه کردم خیلی بهنر بود. ممنونم از شما جناب وکیلی

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 02 , ژوئن , 22

   خدا رو شکر ، مرسی محبت دارید

 • profile avatar
  نویسنده : مریم بداوی زاده 10 , سپتامبر , 21

  با سلام خداقوت به شما ؛ ممنون از سایت و محتوا های مفید و زیبا تون پیشنهاد دارم اگه امکانش هست و در توانتونه آموزش ویدیویی نرم افزار های ثیت نسخه داروخانه ها که رایج ترینشونه رو در به روز رسانی های بسته آموزشی جدید قرار بدین

 • profile avatar
  نویسنده : نام خود را وارد کنید … 28 , آوریل , 21

  اقای دکتر ی سوال، الان با این اموزش های که میدین ،گفتین ک میتونیم داخل داروخونه کار کنیم مدرکی نمیخواد ؟چجوری میتونیم این مدرک رو به دست بیاریم ؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 01 , می , 21

   درود بر شما ، برای داروخانه نیاز به گواهی ندارید بلکه نیاز به مهارت دارید. البته هستن تعداد بسیار کمی از داروخانه ها که گواهی هم میخوان که همانطور که عرض کردم بسیار کمه. البته با توجه به اینکه نسخه ها دارن الکترونیکی میشن کار یادگیری نسخه خوانی هم راحتتر خواهد بود.

 • profile avatar
  نویسنده : مانی 24 , فوریه , 21

  خدایی چهارصد گرونه تخفبف بدید لطفا یکی که مثل من روزی نود هزار میگیره باید چهارروز کار کنه لطفا تخفیف بذارید
  اجرکم عندالله

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 25 , فوریه , 21

   با سلام ؛ از لینک زیر می تونید با تخفیف خرید کنید و یا از کد تخفیف start20 در هر زمان میتونید از ۲۰ درصد تخفیف برای آموزش های نسخه خوانی بهره مند شوید.
   https://iehe.ir/special-off

 • profile avatar
  نویسنده : منیژه 26 , دسامبر , 20

  تخفیفات شما چه زمانی است؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 27 , دسامبر , 20

   با کد تخفیف start20 میتونید با تخفیف خرید کنید

 • profile avatar
  نویسنده : علی محدث 04 , دسامبر , 20

  توی آف ویژه خریدم 😊😊😊😍😍😍😍 مرسییییییی دکتر جون

 • profile avatar
  نویسنده : یک تازه کار 07 , نوامبر , 20

  سلام اقای دکتر
  عالی بود بی نهایت بابت آموزش ها ازتون ممنونم. موفق و موید باشید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 07 , نوامبر , 20

   سلام ای کاش اسم شریفتون رو میگفتید
   موفق باشید

 • profile avatar
  نویسنده : عماد 07 , نوامبر , 20

  آموزش های نسخه خوانی شما واقعا به من کمک کرد اقای مهندس شاید باورتون نشه اما من خیلی پیشرفت کردم با این اموزشها بنده از شما تشکر فراوان دارم لطفا اگر نسخه پزشکی باز داشتید خبر دهید تا خریداری نماییم خدا خیرتان دهد

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 07 , نوامبر , 20

   عماد عزیز سلام
   خیلی خوشحالیم اموزشهای نسخه پیچی براتون مفید بوده. چشم حتما اطلاع رسانی خواهد شد

 • profile avatar
  نویسنده : علی 24 , اکتبر , 20

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم اموزشها چطور به دستمون میرسن؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 24 , اکتبر , 20

   درود بر شما, آموزش های نسخه خوانی بلافاصله بعد از خرید برای شما فعال و قابل دانلود خواهد بود. چنانچه مشکلی هم بوجود امد کافیه در واتساپ به ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵ پیام دهید

 • profile avatar
  نویسنده : صدیقه 24 , اکتبر , 20

  رفتم کلاس کلی هم پول دادم هیچچی نفهمیدم یعنی هیچچی نیست ک بگن فقط دارو روخوانی کردیم😩 خب اینا رو میتونستم خودم کتاب بخرم.
  اما جزوه شما علاوه بر اونایی که نو کلاس گفتن, تکنیک داشت ک بنظرم خیلی بدردبخورتر بود بخصوص نسخه هایی که کلی باعث شد تمرین کنم. من واقعا بابت اموزشهای نسخه خوانی تون ممنونم البته من تو تخفیف خریدم. فقط خواستم ی خسته نباشید بگم. زنده باشید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 24 , اکتبر , 20

   درود بر شما خواهش میکنم خوشحالیم ک تونستیم مفید واقع شویم

 • profile avatar
  نویسنده : adel baharifar 03 , آوریل , 20

  سلام وقتتون بخیر .من مبلغ رو پرداخت کردم ولی نوشته تراکنش ناموفق .ولی چند دقیقه بعد یه ایمیل برام اومد که یه فایل به حجم ۳۷۰ مگ و یه پی دی اف توش بود میخواستم بدونم اموزش همونه ؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 16 , آوریل , 20

   سلام و عرض ادب، بله به دنبال خریدتون یک ایمیل حاوی لینک مستقیم مجموعه اموزشی نسخه خوانی ارسال میشه که علاوه بر مجموعه شامل نمونه نسخ پزشکی اضافی و یک عدد جزوه داروشناسی نیز می باشد.

 • profile avatar
  نویسنده : حجت 25 , فوریه , 20

  سلام میخواستم بدونم برای تکنسین داروشدن عوارض جانبی داروهابایدحفظ بشه یااسم و دوز اونهاکافیه
  ممنون

 • profile avatar
  نویسنده : مهدی 26 , دسامبر , 19

  سلام… ببخشید من محصول نسخه خوانی رو از شما خریداری کردم… محصول کامل رو…ولی وقتی از گوشیم به لپتاپ انتقال میدادم کلا محو شد… الان نمیدونم چی کار کنم.

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 26 , دسامبر , 19

   درود بر شما ؛ خب این انتقال مشکلی از طرف فایل ما نیست. اما خب شما آموزش های نسخه خوانی رو مجدد میتونید از روی ایمیلتون که برای شما ارسال شده دانلود کنید. حتی میتونید در تلگرام یک پیغام بدید تا مجموعه کامل نسخه خوانی مجدد براتون فرستاده بشه. موفق باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : سارا 18 , نوامبر , 19

  سلام در صورت خریداری فایل در شرایط کنونی که هم تلگرام قطع شده و هم ایمیل باز نمیشه چطور فایل ارسال میشه ؟؟؟؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 24 , نوامبر , 19

   با سلام؛ پس از خرید لینک دانلود فعال میشه و قابل دانلوده ولی چنانچه به هر دلیلی مشکلی در دانلود بود از طریق پیام رسان سروش پیغام بگذارید تا لینک دانلود ارسال بشه.

 • profile avatar
  نویسنده : محمد 10 , آگوست , 19

  سلام من هزینه رادادم ولی فایل برام دانلودنشد

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 11 , سپتامبر , 19

   درود بر شما ؛ لینک دانلود به ایمیل شما فرستاده شده نانچه دریافت نکرددی در تلگرام پیام دهید.

 • profile avatar
  نویسنده : همراه 10 , جولای , 19

  سلام همشهری یه سوال داشتم به نظرتون تو شهری مثل تبریز که تو جهاد دانشگاهیش تدریس میکنن با شهر خودمون در یه سطح میشه؟من یه اشتباهی کردم که علارغم اینکه تو شهر خودمون بود پاشدم رفتم تبریز هزینش سه برابر بهم آب خورده

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 16 , جولای , 19

   درود بر شما؛ آموزشگاه تفاوت چندانی نداره به دلیل اینکه شما خودتونم میتونین چند تا تکنیک رو با داروشناسی یادبگیرید. آموزشگاه ها صرفا بخاطر گواهیشونه که اهمیت دارن.

 • profile avatar
  نویسنده : امیر 03 , جولای , 19

  درامد بر حسب پایه حقوق هست یا کمتر ؟!

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 16 , جولای , 19

   درود بر شما، حقوق در داروخانه ها متفاوت می باشد حقوق پایه یا بصورت کارکرد ساعتی

 • profile avatar
  نویسنده : Kamran 23 , ژوئن , 19

  من هزینرو پرداخت کردم اما هیچ لینکی برای تلگرام و ایمیل من نیومده تروخدا رسیدگی کنین

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 30 , ژوئن , 19

   سلام لطفا شماره پیگیری خرید یا ایمیلتون رو برای ما توی تلگرام یا از طریق ایمیل جهت بررسی ارسال نمایید.

 • profile avatar
  نویسنده : Noura 22 , فوریه , 19

  من هزینه رو پرداخت کردم چرا لینک برام نیومد که دانلودش کنم

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 23 , فوریه , 19

   با سلام ؛ با شما در تلگرام تماس گرفتیم و مجموعه آموزشی نسخه خوانی هم از طریق ایمیل و هم تلگرام حضورتون ارسال شد.

 • profile avatar
  نویسنده : نگین 15 , سپتامبر , 18

  سلام خسته نباشید
  میشه بفرمایید تعداد داروهایی که باید نام و املای اونها و سایر نکات مربوط به داروشناسی رو به یاد بسپاریم چند قلم هست؟

  و اینکه نام این داروها رو از کجا میتونم پیدا کنم و پیش از شروع کلاسها حفظشون رو آغاز کنم؟

  ممنون میشم پاسخ بدین

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 11 , اکتبر , 18

   درود بر شما
   تعداد داروهای ضروری در شروع آموزش نسخه خوانی با احتساب داروهای گیاهی و مکمل ها و غیره حول و حوش ۵۰۰ عدده.
   جزوات و کتب زیادی در این زمینه موجوده ک میتونید در زیر مجموعه نسخه خوانی وبسایت ما نیز مشاهده کنید

 • profile avatar
  نویسنده : زهرا 11 , آگوست , 18

  من تا پیش دانشگاهی تجربی خوندم،دانشگاه عربی خوندم فوق لیسانسم،نسخه خوانی یادبگیرم میتونم تو داروخونه کار کنم؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 24 , آگوست , 18

   درود بر شما؛ بله در صورتی که بتونید اصول نسخه خوانی رو به درستی یاد بگیرید و بتونید مهارت این رشته رو کسب کنید. در صورت نیاز داروخانه ها می تونید از فرصت شغلی استفاده کنید.

 • profile avatar
  نویسنده : اکبرپور 07 , آگوست , 18

  سلام.این پکیج اموزشی برای کار کردن در داروخونه کافیه؟با خرید این پکیج دیگه احتیاجی به گذروندن دوره های تکنیسین داروخونه نیست؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 24 , آگوست , 18

   درود بر شما؛ نخیر نیازی نیست مگر تمایل به دریافت گواهی داشته باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : milad jalambadani 30 , جولای , 18

  سلام آقای دکتر من اشتباهی جزآمزش نسخه خوانی
  نمونه نسخه های پزشکی بیش از ۸۰۰ نسخه اینم گرفتم ک داخل خودش بوده میشه برگشت بدید ممنون میشم

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 08 , آگوست , 18

   با سلام ، برگشت داده شد

 • profile avatar
  نویسنده : زهرا حیدری 16 , جولای , 18

  با عرض سلام
  من لیسانس کشاورزی دارم ولی می‌خوام داروخانه‌ نسخه خوانی یاد بگیرمو کار کنم به نظر شما عدم تطابق مدرک مهم نیس؟؟و اینکه اگه شرایط خرید رو ندارم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 08 , آگوست , 18

   با سلام ، نخیرمدرک تحصیلی شما مهم نیست و میتونید یاد بگیرید

 • profile avatar
  نویسنده : محمدرضا شریفی 28 , ژوئن , 18

  ببخشید برای کار در داروخانه حتما باید مدرک نسخه خوانی داشته باشیم ؟؟؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 03 , جولای , 18

   سلام؛ نخیر

 • profile avatar
  نویسنده : نیلوفر افشار 01 , ژوئن , 18

  سلام.خسته نباشید
  من پکیج رو خریداری کردم اما نمونه نسخه ها واسه من ارسال نشده .تو پوشه اسپم ایمیلم هم نبود. ممنون میشم رسیدگی کنید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 07 , ژوئن , 18

   درود بر شما خانم افشار ؛ احتراما شما مجموعه مربوط به داروشناسی رو خریدید . جزوه داروشناسی فاقد نمونه نسخه است. در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید مجموعه اصلی و یا نمونه نسخه نمایید.

 • profile avatar
  نویسنده : hamid 08 , آوریل , 18

  سلام
  سوالی داشتم ، من تازه کاراموزی داروخونه رو شروع کردم که برای نسخه خوانی خیلی زوده فعلا نیاز به اطلاعاتی در مورد اسم و دسته بندی داروها دارم ایا پکیج شما این اطلاعات رو به صورت دسته بندی داره؟
  ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 09 , آوریل , 18

   با سلام ؛ بله مجموعه نسخه خوانی ما دوتا تا داروشناسی داره ، یکی بر اساس حروف الفبای انگلیسی که شباهت نوشتاری داروها مشخص شه و یکی هم بر اساس گروه دارویی که بشه طبقه بندیشون رو هم شناخت.

 • profile avatar
  نویسنده : داریوش عالیلو 15 , مارس , 18

  آقا داود بابت نسخه ها ممنونم زنده باشی

 • profile avatar
  نویسنده : حضرتی 14 , مارس , 18

  بلخره با تخفیف فوق العاده خریدم واقن ممنوننن سپاسسسسسسس

 • profile avatar
  نویسنده : عباسپور 26 , فوریه , 18

  درود و سپاس بابت این فایل ها و پشتیبانی خوب جناب وکیلی-فقط کاش تمرینات ویدیویش رو بیشترکنید خیلی عالیتر میشه.

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 26 , فوریه , 18

   آقا یا خانم عباس پور عزیز سلام؛
   از بابت رضایت شما بسیار خرسندیم . به امید خدا سعی میکنیم در بروز رسانی های بعدی درخواست شما رو انجام دهیم.
   پیروز باشید

 • profile avatar
  نویسنده : مرسده 30 , ژانویه , 18

  من تو کلاس نسخه توکلینیک خانواده رشت شرکت کردم امتحان پراتیک و امتحان اصلیمم بانمره خوب۱۹قبول شدم ولی بازم نمیتونم همه نسخه هارو بخونم یه مدتم کار اموزی دارم میرم خب مث ادم بنویسین دیگه???

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 31 , ژانویه , 18

   درود بر شما
   خب معلومه نمیتونید همه نسخه ها رو بخونید . نمیشه همه بتونن همه نسخه ها رو بخونن. شما اگر یک مدت خیلی کوتاهی در داروخانه کارآمز کار کنید خیلی تسلطتون بالاتر میره. ضمنا باید داروشناسی رو هم اصولی و خوب یاد بگیرید چون اساس نسخه خوانی ، داروشناسی هست.

 • profile avatar
  نویسنده : مرسده 30 , ژانویه , 18

  سلام من تو کلاس نسخه توکلینیک خانواده رشت شرکت کردم امتحان پراتیک و امتحان اصلیمم بانمره خوب۱۹قبول شدم ولی بازم نمیتونم همه نسخه هارو بخونم یه مدتم کار اموزی دارم میرم خب مث ادم بنویسین دیگه???

  • profile avatar
   نویسنده : dousti 17 , فوریه , 18

   سلام ما دانشجویان علوم پزشکی گیلان قصد برگزاری دوره دارو رو داریم

 • profile avatar
  نویسنده : حبیب 26 , ژانویه , 18

  با تشکر از آموزش نسخه پیچی شما ، در پیشرفت من خیلی کمک کرد البته من کلاس تکنسین دارو هم می رفتم ولی تمرین خیلی خوبی شد

 • profile avatar
  نویسنده : افسانه 05 , ژانویه , 18

  سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای من مشکل داشت.ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 19 , ژانویه , 18

   با سلام، لینک ها مشکلی ندارند.

 • profile avatar
  نویسنده : وحید 29 , نوامبر , 17

  باسلام و خسته نباشید من دوره نسخه خوانی انجمن رو رفتم و هیچ چیزی یاد نگرفتم و الان وارد داروخانه شدم و نمیدونم باید چجوری شروع کنم ایا بسته شما تمام داروها رو داره که من بشناسم مثلا قلب جدا باشه چشمی و معده لطفا راهنماییم کنید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 30 , نوامبر , 17

   با سلام، پاسخ شما در تلگرام داده شد. با تقدیم احترام

 • profile avatar
  نویسنده : سمانه 21 , نوامبر , 17

  سلام دوره نسخه خوانی در داروخانه و تکنسین دارویی با هم فرق داره؟؟؟ چجور میتونم کاراموزی مفیدتری داشته باشم؟؟؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 22 , نوامبر , 17

   با سلام ؛ نسخه خوانی یکی از وظایف تکنسین داروخانه میتونه باشه. ولی نسخه پیچی و نسخه خوانی و تکنسین داروخانه و سایر عناوین مشابه معمولا به همون نسخه خوان اشاره میکنه.
   در مورد کار آموزش هم بهتره که مطلب https://iehe.ir/12413 رو مطالعه کنید. ولی در کل سعی کنید در دوره کارآموزی شناختتون رو درباره داروها با بررسی داروها از نزدیک افزایش بدهید. چرا که هر چقدر داروهای بیشتری رو بشناسید به همون میزان در نسخه پیچی مسلط خواهید بود.

 • profile avatar
  نویسنده : ناامید 16 , نوامبر , 17

  سلام جناب بنده ۳۳ساله و لیسانس کتابداری هستم و چون با لیسانسم کار پیدا نکردم به اجبار پیک موتوری شدم اما قصد دارم برای دوره این آموزش شرکت کنم و مدرک این رو هم برای استخدام تست کنم فقط سوالم اینه که چقدر حقوق داره و چه تضمینی برای اشتغال یا ادامه کار وجود داره آیا من شانسی برای استخدام شدن دارم؟مثلا طوری نشه ۶ماه کار کنیم بعدش از قیافه یا سنمون بدشون بیاد بگن برو بسلامت بچه فامیلو میاریم جای شما یا میدونید که خانوما بیشتر استخدام این حرفه میشن کلاً برای آقایون شانس کمی هست?

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 17 , نوامبر , 17

   درود بر شما؛
   سوالات شما رو درباره تکنسین داروخانه در زیر بترتیب پاسخ میدهم :
   حقوق نسخه پیچ : ببینید میزان حقوق بر اساس میزان تسلط شما و داروخانه ای که در اون کار میکنید متفاوته. در مورد حقوق بهتره که پست اینستاگرام ما در مورد حقوق تکنسین داروخانه ببینید : https://www.instagram.com/p/BXPeXGOlGB0/?taken-by=noskhekhani
   تضمین اشتغال : داروخانه بجز برخی مراکز دولتی، ارگان خصوصیه و اگر مهارتش رو داشته باشید ، در هر زمان جایی نیاز بود میتونید مراجعه کنید. اما در حال حاضر نه تنها برای این مهارت که برای بسیاری دیگر از مهارت ها و رشته ها بازار کار جالب توجه نیست . اما به هر حال نباید نا امید شد. و داشتن مهارت در هر حال بهتر از نداشتن اونه.
   تداوم کار : هیچ تضمینی برای هیچ کسی وجود نداره. به جز استخدام های رسمی برای کدام کار شما تضمین کار بالا دارید؟ هر شرکتی کار کنی ممکنه که یک روز نباشه. اما با رعایت اصول مربوط به اون کار و محیط ، علاقه به یادگیری، اخلاق خوب و حرفه ای ، افزایش تسلط و غیره ،مسلما تداوم کار هم بیشتره.

   نمیشه گفت شانس کمی برای آقایون هست چرا که هرچقد تسلط و نظم کارتون بیشتر باشه همانقدر هم احتمال اینکه مشغول بکار شوید بیشتره. داروخانه ها اکثر نیاز به مدرک یا جنسیت شما ندارن بلکه نیاز به مهارت شما دارن. البته برای برخی بخش ها مثل فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در داروخانه ممکنه اکثرا خانم استخدام بشه. از طرفی شاید چون تعداد فراگیران خانم در نسخه خوانی بیشتره به همین خاطر شاغلین خانم هم بیشتره.

   به هر حال اگر هر سوالی داشتید بهتره در تلگرام با من تماس بگیری تا بهتر بهت پاسخ بدم. شماره تلگرام در بخش تماس سایت ذکر شده.

 • profile avatar
  نویسنده : حسین حسینی 14 , سپتامبر , 17

  سلام عذر میخوام خسته نباشید.
  من میخوام از طریق جهاددانشگاهی
  در دوره های نسخه خوانی شرکت کنم
  فقط میخوام بدونم کدوم بهتره؟ جهاد یا موسسه و فنی حرفه ای؟
  کدومش از طرف خودشون کاراموزی هم داره
  ،آخه میگن موسسه ها کاراموزی ندارن عملی ندارن.
  و…

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 16 , سپتامبر , 17

   حسین عزیز سلام؛ جهاد دانشگاهی ، انجمن پرستاری،فنی حرفه ای و … تقریبا همه شون برای نسخه خوانی یک سرفصلهای آموزشی مشخصی دارند ولی قبل شرکت در دوره حتما سوال کنید. اکثرا در دوره ها تئوریات اولیه + داروشناسی + تمرین نمونه نسخه کار میشه. میتونی در تلگرام یا ایمیل با من تماس بگیری تا مفصل تر در این باره بتونم راهنماییت کنم. پیروز باشی.

 • profile avatar
  نویسنده : sara 13 , سپتامبر , 17

  جزوه ها عالی پیگیریتون عااالی تر سپاس ???

 • profile avatar
  نویسنده : تاجفعر 06 , سپتامبر , 17

  سلام و خسته نباشید زحمت کشید و از فروش انها هم بنده هیچ حرفی ندارم و ازدیگاه های که خوندم برای همه اونهایکه توانستند پرداخت کنند مفید واقع شده پس همین باعث میشه منم ازشماتشکرکنم امابه نظرشما بهترنیست همان اول بفرماید دانلودش پولی است باپوزش از شما موفق باشید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 06 , سپتامبر , 17

   درود بر شما دوست عزیز؛ احتراماً نه در عنوان این مطلب و نه در توضیحات واژه رایگان ذکر نشده است.
   چنانچه نیازمند به آموزش های رایگان و یا نمونه نسخ رایگان دارید پیشنهاد میکنم از پیج اینستاگرام نسخه خوانی ما و یا صفحات زیر دیدن بفرمائید:
   https://instagram.com/noskhekhani
   https://iehe.ir/13234
   https://iehe.ir/12413
   ضمنا هر توضیح و یا راهنمایی دیگری خواستید با کمال میل در دیدگاهها و یا در شماره تلگرام پاسخگوی شما هستم.

 • profile avatar
  نویسنده : حمیدرضا 03 , آگوست , 17

  سلام خسته نباشید واقعا ممنونم از این پکیج خوبتون خیلی خوب و مفید بود مرسی.

 • profile avatar
  نویسنده : زیست شناسی کنکور 01 , جولای , 17

  خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب مفید

 • profile avatar
  نویسنده : خدیجه 27 , ژوئن , 17

  با سلام
  ۳ ماه میشه که من در داروخانه بعنوان کارآموز مشغول هستم و همه نسخه ها رو نمیتونم بخونم چیکارکنم در نسخه خوانی پیشرفت کنم کمکم کنید به نسخه نیاز دارم.وواقعا هم تخصصی باشم.

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 27 , ژوئن , 17

   درود بر شما؛ احتمالا شما اطلاعات پایه تون ضعیفه و تقریبا با اطلاعات ضعیف وارد داروخانه شدید. باید اطلاعات پایه تون رو بخصوص داروشناسی رو تقویت کنید. ضمن اینکه برای خواندن نزدیک ۱۰۰% نسخه ها نیاز است تا قدری تجربه شما بالا بره. ضمن اینکه خب ممکنه در نسخه ای دارویی رو تشخیص ندید که در اینصورت نیز همکارای شما در کنار شما هستند. (تقویت داروشناسی (دیکته،دوز،شکل دارو،نامهای تجاری مهم) + کار وتجربه)
   موید باشید

 • profile avatar
  نویسنده : امید 22 , ژوئن , 17

  سلام وقتی خرید کردم نتونستم دانلود کنم تو کافی نت نگران شدم بعدش که تو تلگرام گفتید لینک به ایمیلم فرستاده شده رفتم دانلودش کردم خیالم راحت شد عالی بود ارزش خرید داشت تشکر

 • profile avatar
  نویسنده : محمدی 21 , ژوئن , 17

  سلام
  من فقط نسخه های پزشکی رو میخوام امکانش هست؟

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 22 , ژوئن , 17

   درود بر شما؛ میتونید از طریق لینک زیر صرفا نمونه نسخه های پزشکی این مجموعه را خرید کنید : https://iehe.ir/9982

 • profile avatar
  نویسنده : محمد 19 , ژوئن , 17

  با سلام.
  بنده پکیج شما رو خریداری کردم.
  لطفا نمونه سوالات ازمون دوره نسخه خوانی را
  ارایه فرمایید.
  ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 19 , ژوئن , 17

   با سلام و احترام خدمت شما؛
   نمونه سوالات آزمون نسخه خوانی + پاسخ تشریحی اونها در مجموعه ای که دانلود کردید وجود داره.
   موید باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : حمیدرضل رضایی 08 , ژوئن , 17

  با سلام
  لطفا فایلی که نام تجاری داروها که به فارسی نوشته شده باشد را بگذارید چونکه تلفظ سختی دارند. با تشکر

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 09 , ژوئن , 17

   با سلام خدمت شما ؛ حتما چنین مطلبی را به رایگان در سایت با عنوان نام های تجاری داروهای پرکاربرد منتشر خواهیم کرد.

 • profile avatar
  نویسنده : آیت حیدری فر 06 , می , 17

  سلام
  ببخشیدمی خواهم نسخه خوانی را عالی درحد
  حرفه ای یاد بگیرم چه کارکنم چه چیزی پیش نهاد
  می کنید

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 06 , می , 17

   آیت عزیز سلام ؛ توضیحات کافی در این زمینه در مطلب فوق داده شده اما مجدد توضیحات تکمیلی در تلگرام به شما پاسخ داده شود.

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 23 , ژانویه , 17

   باسلام خدمت شما؛
   تفاوتی باهم ندارن و صرفا در تایپک دوم اطلاعات بیشتری اورده شده است.

 • profile avatar
  نویسنده : meisam 16 , ژانویه , 17

  سلام ببخشید لینک خرید ندارین چرا چطوری خرید کنیم . ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 18 , ژانویه , 17

   با سلام خدمت شما
   در پایین مطلب ، دکمه خرید موجود می باشد. که میتوانید نسبت به خرید اقدام نمایید.

 • profile avatar
  نویسنده : بیتا صادقی 16 , دسامبر , 16

  سلام ببخشید من یک ماهی هست تو داروخونه مشغول شدم و دارم فعلا داروها رو میشناسم اما هنوز با نسخه خواندن اشنایی ندارم میشه کمکم کنید نسخه خوانیو یاد بگیرم

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 17 , دسامبر , 16

   خانم صادقی عزیز سلام؛

   خیلی عالیه که تو داروخانه شروع به کار کردی ، بزرگترین قدمتو برداشتی ، میتونی برای راهنمایی بیشتر در تلگرامم بهم پیغام بدی. تا بتونم بیشتر راهنماییت کنم.

 • profile avatar
  نویسنده : محمد 15 , دسامبر , 16

  سلام . حجم این پکیج آموزش شما چقدره ؟ تمام فایلها عکس و پی دی اف هستند یا صوت و ویدئو هم دارد ؟ ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 17 , دسامبر , 16

   محمد عزیز سلام؛
   هم پی دی اف داریم هم تصویر. حجم کل فایل هم تقریبا ۱۷۰ مگابایت هست. یک ویدئو هم داریم که راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی است .
   سوال دیگری داشتید من با کمال میل در خدمتم. ضمنا برای پاسخ سریع نیز میتونی در تلگرام به من پیغام بدی.

 • profile avatar
  نویسنده : امید 03 , دسامبر , 16

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم مهندسی صنایع هستم . قبلا نسخه خوانی اصلا کار نکردم و اتفاقی مطلب شما رو دیدم و بهش علاقه پیدا کردم خواستم بدونم من که مدرکم هیچ ربطی به این کار نداره میشه نسخه خوانی رو یاد بگیرم و بعنوان تخصصم باهاش کار کنم . ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 03 , دسامبر , 16

   امید عزیز سلام؛
   بسیار افرادی هستند که با مدرک زیر دیپلم و بصورت تجربی دارن تو بسیاری از داروهانن ها کار میکنن.
   شما که مدرک دانشگاهی دارن بهتر میتونید این حرفه رو یاد بگیرید.

 • profile avatar
  نویسنده : محمود 08 , نوامبر , 16

  با سلام
  ببخشید اگر این بسته آموزشی را خریداری کردیم آیا جایی هست که ما آزمون بدهیم و در صورت قبولی به ما مدرک بدهند
  و آیا امکان استخدام در وزارت بهداشت می باشد

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 08 , نوامبر , 16

   محمود عزیز سلام؛
   برای اخذ مدرک تکنسین داروخانه باید دور دوره های حضوری این مهارت شرکت کنید ، این دوره ها در بیشتر شهرها توسط جهاد دانشگاهی،انجمن پرستاری ایران، فنی و حرفه ای و … برگزار میشه . معمولا هزینه این دوره بین ۴۵۰ تا ۶۰۰ هزارتومان هست که ممکن است بستگی به آموزشگاه کم یا زیاد باشه. پس از گذراندن مدت دوره از شما آزمون میگیرن و در صورت قبولی به شما مدرک تکنسین داروخانه اعطا میکنند.
   در ارتباط با استخدام در وزارت بهداشت نیز باید از طریق همین آموزشگاه ها پرسجو نمایید.
   جزوات آموزشی ما ، این امکان رو میده که شما با هزینه ای بسیار پایین در خانه این مهارت رو یاد بگیرید.

 • profile avatar
  نویسنده : aras 03 , نوامبر , 16

  باسلام..توروخدا این نسخه ها رو برام ایمیل کنین لطفا

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 04 , نوامبر , 16

   با سلام و احترام
   کلیه نسخه و آموزش ها پس از پرداخت آنلاین بلافاصله برای شما فعال و به ایمیل شما نیز ارسال خواهند شد. ضمن اینکه در صورت تمایل نیز میتوانید پس از پرداخت موفق به شماره ما در تلگرام پیغام دهید تا برای شما پیوست شود.
   پیروز باشید

 • profile avatar
  نویسنده : نام 19 , اکتبر , 16

  سلام . اگه امکان داره نمونه سوالت آزمون تکنسین داروخانه تو سایت بزارین ممنون میشم

  • profile avatar
   نویسنده : داود وکیلی 19 , اکتبر , 16

   با سلام

   نمونه سوالات آزمون تکنسین داروخانه به زودی (تا یک هفته آینده) به سایت افزوده خواهد شد.

 • profile avatar
  نویسنده : مریم 26 , سپتامبر , 16

  من ایمیلمو تایید کردم.پس چرا نمونه نسخه واسم ایمیل نشد??سرکاریه?

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 26 , سپتامبر , 16

   درود بر شما
   لطفا بخش spam ایمیلتون رو چک بفرمایید چنانچه نبود ، بفرمایید تا شخصا براتون ایمیل کنم.
   هیچ مورد سرکاری در وبسایت نداریم.
   موید باشید

 • profile avatar
  نویسنده : رضا 26 , سپتامبر , 16

  salam, kamele amma age amozeshe videoisho ziyad konid alitar mishe

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 26 , سپتامبر , 16

   رضای عزیز سلام ؛ آموزش ها تقریبا کامل هستن و به محض دریافت نقطه نظرات کاربرانمون ، اونا رو به مجموعه مون اضافه میکنیم .
   ضمنا یک انتشار مجدد جدیدترین مسخه اموزش رو هم به کلیه خریدارانمون تا چند روز دیگه ارسال میکنیم + جدیدترین نسخه های بازخوانی شدمون رو

   موید باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : محسن 20 , سپتامبر , 16

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواسم بدونم هنوزم میشه تهیه کرد؟ و اینکه با توجه به اموزش شما که مدرک نداره میشه بعد از یادگیری مشغول به کار شد؟

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 21 , سپتامبر , 16

   محسن عزیز سلام؛
   بله هنوز هم میتونید تهیه کنید، و این کار بسیار آسان هست و اگر مشکلی در خرید داری حتما بهم بگو.
   ببینید بازم میگم ، اصلا خودتون یه سری به یه داروخونه ای بزنید ببینید اونایی که دارن کار میکنن(به جز مسئول فنی) کدوماشون مدرک دارن؟ این یه کار تجربی هست و برای تسلط در نسخه خوانی به هیچ عنوان نباید عجله کرد. اصول رو یاد بگیرید ، گروه های دارویی رو بشناسید قدری با نسخ تمرین کنید ، مدتی هر چند کوتاه کاراموز شوید حتی شده رایگان، بعد که تسلط شما زیاد شد هرجایی میتونید کار کنید.
   فکرشو بکنید مدرک داشته باشید ولی حتی یه نسخه رو هم نتونید بخونید ، خب داروخانه شمارو برای چی میخواد ؟ برای مدرک یا برای کار؟

   باز اگر سوالی داشتی من با کمال میل در خدمتم.
   پیروز باشی

 • profile avatar
  نویسنده : بهشاد 01 , سپتامبر , 16

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  اولن ازتکن تشکر میکنم که همچین پکیج با ارزشیو در اختیار ما قرار میدین که طلاست

  سوالم اینه آیا شما نسخه های جدید دوباره در تاریخای جدید به پکج اضافه میکنیم یعنی اگه الان من پکیجو خریداری کنم و یک هفته بعدش نسخه جدید گذاشتین برای من نمیاد ؟!!

  سوال دوم اینه این لینکهایی که تو توضیحات پکیج نوشته رایگان چیه ؟!!

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 03 , سپتامبر , 16

   بهشاد عزیز سلام؛
   درباره سوال اول: در صورتی که هر زمان نسخی به مجموعه اضافه بشه در فرصت مناسب به ایمیل خریداران ارسال میشه .(درصورتی که کاربری در هنگام خرید ایمیل خودش رو بدرستی وارد کرده باشه.)
   سوال دومت: بجز جزوات اصلی و نسخ اصلی که خودمان ترتیب دیدیم ، یه سری جزوات برای مطالعه بیشتر رو برای شما گردآوردیم که که در داخل پکیج موجوده و در قیمت گذاری مجموعه آموزشی، این موارد لحاظ نشده اند ، لذا از اونها با عنوان رایگان اسم بردیم.

   باز سوال دیگری داشتید ، بنده با کمال میل در خدمتت هستم.
   پیروز باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : پونه 01 , سپتامبر , 16

  سلام و عرض ادب
  برای من موقعیتی پیش اومد تا وارد داروخانه بشم به عنوان کارآموز برای نسخه خوانی ، اما دکتر فقط بهم میگه اینا دارو اینام نسخه، خودت یادبگیر ،خودشون وقت ندارن. اما من گیج شدم الان سه روزه میرم فقط جاهای دارو رو تو قفسه یاد گرفتم.. میخاستم ببینم من اگه این پکیجو بگیرم و مطالعه کنم و همزمان داروخانه برم بهم کمکی میکنه ؟ احساس میکنم اصلا تو باغ این قضیه نیستم

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 03 , سپتامبر , 16

   سلام بر شما؛
   طبق پیگیری شما ، از طریق تلگرام ، پاسخ شما داده شد و پکیج رو تهیه فرمودید و امیدواریم که بتونید بهره لازم رو ببرید.
   اما جهت شفاف سازی برای بقیه کاربران :
   این پکیج با دارا بودن جزوات آموزشی اصلی و همچنین بیش از ۴۰۰ نسخه پزشکی آموزشی همراه با راهنما ، برای شما بسیار مناسب می باشد. و بخصوص که همزمان در داروخانه مشغول بکار هستید.

 • profile avatar
  نویسنده : مقصود 30 , آگوست , 16

  سلام آقای مهندس، من مبتدی هستم اصلا هیچی نمیدانم اما دوست دارم نسخه پیچی یادبگیرم اما کلاسی هم در شهر ما برگزار نمیشه من چکار باید بکنم آیا این جزوه برای من به درد میخورد؟ ممنون میشم جوابم را در ایمیلم ارسال کنید.

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 31 , آگوست , 16

   مقصود عزیز سلام!

   خدمت تو دوست عزیزم بگم که جزوات انلاین ما هیچ تفاوت اساسی با دوره های حضوری نداره . شما هر چقدر مبتدی باشید ، میتونید با این جزوات شروع و سطح خودتون رو بالا ببرید. چرا که با جزوات، اصول نسخه پیچی رو یاد میگیرید و با نسخه های پزشکی آموزشی ، تمرین میکنید . و پس از اون یک مدت کوتاه باید در دارخانه جهت تسلط کار کنید .(کار کردن بعنوان کارآموز هم برای دوره های حضوری و هم عزیزانی که جزوات ما رو تهیه کردند ،جهت تسلط بیشتر ضروریه).

   باز اگر سوال و یا ابهامی داشتی من با کمال میل جهت پاشخگویی در خدمتم
   پیروز باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : سید 22 , آگوست , 16

  سلام و درود خدا بر شما و اخلاق خوش و علم کاملتون .

  بنده دوره نسخه خوانی رو تو آموزشگاه ثبت نام کردم و این هفته کلاس هاش شروع میشه .

  سوال من اینه توضیحات این پکیج با آموزش در آموزشگاه خیلی تفاوت داره یا همون آموزشگاه کافیه ؟ و اینکه کتاب معرفی شده در کنار دوره اموزشگاه موثره یا باز هم تکراریه همون مطالب اموزشگاس؟
  ممنون

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 23 , آگوست , 16

   سید عزیز سلام ؛
   دوره حضوری نسخه خوانی که شرکت فرمویدید تفاوت آنچنانی در محتوای کلی با جزوات ما نداره و نیاز نیست مجددا این جزوات رو از سایت ما تهیه کنید.
   اما
   – در صورتی که در لابه لای دوره یا در اتمام دوره ، نیازمند به نسخه های پزشکی آموزشی بودید میتونید بهم اطلاع بدید تا با تخفیف ویژه ، فقط نسخ رو برای تو بفرستم. (هرچند تاحدودی نیز در دوره حضوری نسخه در اختیارتون قرار میدن).
   – کتابی که ما معرفی کردیم عناوینش در بالا ذکر شده و بیشتر مربوط به گروه های دارویی و نام تجاری متداول داروهاست . این کتاب بیرون خیلی کم و یا موجود نیست (بیشتر در آموزشگاه های موجوده) ، اگر آموزشگاهتون ارائه دادن حتما بگیرید اما نبود هم زیاد ضرورتی نداره .

   مجددا هر سوالی در این زمینه داشتید ، بنده با کمال میل در خدمتم.

   مؤید باشید.

   • profile avatar
    نویسنده : سید 09 , سپتامبر , 16

    سلام و درودی دیگر بر سردبیر گل .
    یکی دو هفته پیش مزاحمت شدم که دارم میرم دوره و قرار شد نسخه های پزشکی آموزشی رو با تخفیف ویژه که خیلی هم ازت ممنونم رو در اختیارم قرار بدی .
    با تمام قوا اومدم خدمتت که کمکم کنی . جزییات رو منتظرم بهم بگی از جمله دریافت فایل و پرداخت هزینه .

    • profile avatar
     نویسنده : سردبیر 09 , سپتامبر , 16

     عرض سلام و احترام مجدد خدمت شما
     چنانچه صرفا نیازمند به نسخه های آموزشی هستید ، لطفا با ایمیل ما info@iehe.ir تماس بگیرید تا روش پرداخت و دریافت نسخ برای شما ارسال شود.
     پیروز باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : کاردان 18 , آگوست , 16

  درود خدمت شما
  من این بسته رو تهیه کردم اما گروه های دارویی داخلش ندیدم، لطفا بنده را راهنمایی کنید. تشکر

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 18 , آگوست , 16

   سلام ؛ در پوشه جزوه های آموزشی ، فایل شماره ۴ ، اواسط این جزوه آموزشی مربوط به گروه های دارویی می باشد.
   پیروز باشید .

 • profile avatar
  نویسنده : علی 08 , آگوست , 16

  با عرض سلام
  ببخشید من کل این مطلب رو مطالعه کردم ولی باز کاملا متوجه نشدم
  سوال ۱) این کتاب ” اصول کار در داروخانه ” که تصویر جلدش رو هم گذاشتین، تو این پکیج هستش ؟
  همونی هستش که زدین ۳۷ صفحه ست ؟
  سوال ۲) و اینکه هنوز هم این پکیج رو میشه خریداری کرد طبق همون لینک ؟ و اینکه سریع لینک ارسال میشه برام ؟
  سوال ۳ ) سوال اخرم اینه که در این پکیج پی دی اف هستش که ” اسم داروها ” رو بطور کامل داشته باشه که به ما معرفی کنه ؟ چون بیشتر در مورد نسخ ها و اصول کلی تو گزینه ها نوشته بودین

  ممنون میشم پاسخ بدین، مرسی از سایت خوبتون

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 08 , آگوست , 16

   علی عزیز سلام!
   با کمال میل به هر سوال شما پاسخ میدهم…
   سوال اولتون : این کتاب در پکیج نیست ؛ زیرا که کپی برداری از هرگونه کتاب دور از اخلاق حرفه ای و نقض حقوق ناشره ، میتونید این کتاب و یا کتابهای مشابه رو از مراکزی که دوره های حضوری نسخه خوانی برگزار میکنن پیدا کنید . البته ضرورتی هم نداره داشتنش اما اگر پیدا کنید عالیه.
   سوال دوم : پکیج در هر لحظه قابل خریده و بلافاصله پس از تکمیل خرید ، لینک دانلود برای شما فعال میشه و یک نسخه نیز به ایمیل شما ارسال میشه ، ضمن اینکه در صورت هرگونه مشکل در دانلود نیز ، من در اسرع وقت پاسخگو هستم و میتونم مجدد لینک رو برای شما ایمیل یا در تلگرام بفرستم.
   سوال سوم : در این پکیج ، جدا از سایر جزوه ها، ما یک جزوه هم داریم که گروه های دارویی پرکاربرد به همراه داروهای آن گروه موجوده ، چیزی شبیه کتابی که معرفی کردیم . ضمن اینکه ما ۴۰۰ نسخه بازخوانی شده هم در این پکیج داریم. ( جزوه ها بشکل pdf و نسخه ها بشکل تصویر هستند).

   امیدوارم هر سوال دیگه ای که داشتی مجدد از من بپرسی تا هرگونه ابهامت رفع بشه.
   میتونی در تلگرام نیز با من در ارتباط باشی تا تمام سوالت رو در باره مجموعه پاسخ بدم ؛ شماره تلگرام در پایین سایت درج شده.

   پیروز باشی.

   • profile avatar
    نویسنده : علی 08 , آگوست , 16

    شما فوق العاده سریع و خوب جواب دادین، واقعا دستتون درد نکنه
    ابهاماتم رفع شد کامل
    اما من باید یه مقدار در مورد انتخاب این کار فکر کنم و وقتی که قرار بذارم براش
    بخاطر اینکه بیشتر به خود فرد بستگی داره فکر میکنم، اگه بتونه تو دوره ی کاراموزی خودش رو نشون بده
    چون من جایی اشنا ندارم تو داروخونه، این روزا هم که اینجوریه
    اگر مطمئن بشم که انتخابش کنم این راهو و بتونم، حتما این بسته رو دریافت میکنم
    مرسی از شما

 • profile avatar
  نویسنده : علیرصا 21 , جولای , 16

  باسلام.
  من پکیج را خریداری کردم امااجرا نمی شود.
  لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 22 , جولای , 16

   علیرضای عزیز سلام؛
   فایل zip قابل اجرا در همه کامپیوترها می باشد . و جزوات آموزش در قالب PDF و نسخه های پزشکی هم تصویر هستند . و تا بحال ده ها نفر از کاربران عزیز ما از این پکیج بدون مشکل استفاده کرده اند.
   اما وظیفه ما پاسخگویی و راهنمایی است لذا ، احتمالا فایل رو ناقص دانلود کردید و لینک مستقیم برای ایمیل شما ارسال شد.
   در هر حال درصورت برخورد مجدد با هرگونه مشکل برای تماس سریعتر و رفع مشکل با شماره ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵ تماس و یا در تلگرام پیغام دهید.
   پیروز باشید .

 • profile avatar
  نویسنده : محمد رضا 19 , جولای , 16

  سلام میشه بگید چجوری شروع کنم ب نسخه خوانی من کتاب هاش رو هم دارم ولی خیلی سخته

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 19 , جولای , 16

   محمد رضا عزیز سلام!

   پیشنهاد میکنم یکبار دیگه مطالب درج شده در این مطلب رو کامل بخونی چون بطور مفصل نحوه یادگیری شرح داده شده . اما بطور خلاصه بهت میگم :
   ۱- مطالعه مبحث داروشناسی(در حد عناوین و گروه های دارویی) ۲- یادگیری اصول اولیه نسخه خوانی ۳-تمرینات اولیه با نمونه نسخ آموزشی (همه سه مورد در پکیج ما موجود می باشد)
   ۴- طی دوره حداقل یکماهه کاراموزی
   پیروز باشی.

 • profile avatar
  نویسنده : ارمان 26 , ژوئن , 16

  سلام مدرکشو باید چه جور بگیریم شما مدرک نمیدین

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 26 , ژوئن , 16

   درود خدمت شما!
   ما صرفا ” جزوه و نمونه نسخه های آموزشی ” خدمت شما ارائه میدهیم . جزوات و نسخی که از نظر یادگیری تفاوت چندانی با شرکت در دوره های حضوری ندارد.
   برای اخذ مدرک بایستی که در کلاسهای حضوری که توسط آموزشگاه های فنی و حرفه ای و یا انجمن های پرستاری و … در شهرهای مختلف برگزار میشه ثبت نام کنید که معمولا هزینه ثبت نامی ،بالای ۵۰۰ هزارتومان می باشد .
   پیروز باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : علی 19 , ژوئن , 16

  سلام من پول را واریز کردم اما سامانه خطا داد و پول از حسابم کم شد و در ایمیلم رسید پرداخت موفقیت امیز ثبت شده است.

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 19 , ژوئن , 16

   با سلام خدمت جنابعالی ؛ احتراما لینک مستقیم فایل به ایمیل شما ارسال شد .
   در صورت برخورد با هرگونه مشکل در فرآیند دانلود حتما با ما تماس بگیرید ، با کمال میل پاسخگو خواهیم بود .
   پیروز و سربلند باشید .

 • profile avatar
  نویسنده : سحر 18 , ژوئن , 16

  با سلام.من۲روز پول به این حساب ریختم اما هیچ فایلی برای من نیومد.لطفا پیگیری کنید.فقط رسید پولی که ریختم بهم ایمیل شد!

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 18 , ژوئن , 16

   درود و تقدیم احترام!
   در ایمیلتون پاسخ داده شد .
   مؤید باشید .

 • profile avatar
  نویسنده : علیرضا 21 , می , 16

  سلام من اموزش ها را خریدم اما هیچکدام دانلود نشدند این هم کد خرید من ۴۴۷۹

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 21 , می , 16

   با سلام و احترام خدمت جنابعالی
   لینک مستقیم دانلود فایل های آموزشی به ایمیل خرید شما ارسال شد . لطفا ایمیلتون رو بررسی بفرمائید و چنانچه مشکلی بود اطلاع دهید .
   به شما اطمینان میدهیم تا دریافت کامل فایلها پاسخگو خواهیم بود.
   پیروز باشید.

 • profile avatar
  نویسنده : آرمین قا سم پور 27 , مارس , 16

  خوب بود خوشم اومد

 • profile avatar
  نویسنده : هانیه 25 , مارس , 16

  سلام خسته نباشید لطفا بگید که من میتونم نسخه خوانی رو یاد بگیرم چون اصلا هیچچی ازش بلد نیستم و نمیدونم کلاس برم یا نه
  اصلا این آموزش به دردم میخوره ، بعد آموزش بهم کار میدن ، لطفا بیشتر توضیح بدید چون میخوام بخرمش

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 25 , مارس , 16

   سلام و احترام

   پاسخ سوالاتتون کامل در متن مطلب توضیح داده شده اما مجددا بطور خلاصه عرض میکنم :

   ۱- این پکیج به طور کامل شما رو با اصول اصلی و پایه نسخه خوانی آشنا میکنه.
   ۲- شما با این پکیج و مطالعه فایل های آموزشی میتونید به تمامی گروه های دارویی و عناوین دارویی و … آشنایی پیدا کنید.
   ۳-تعداد بیش از ۳۰۰ نمونه نسخه برای تمرین و یادگیری در اختیار شماست .(تمامی نسخ دارای بازنویسی هستند )

   بسته به علاقه و فعالیت شما میتونید در کمتر از ۲ ماه به گروه های دارویی مسلط و بیش از ۷۰-۹۰ درصد نسخه ها رو بخونید.

   اما درمورد پیدا کردن کار : اونچه که مسلم هست نسخه خوانی در داروخانه یک کار تجربی هست . شما حتی با شرکت در کلاس های نسخه پیچی ، نمیتونید به طور ۱۰۰% تمام نسخ رو بخونید و نیاز به سپری یک دوره کارآموزی دارید ( بسته به قدرت یادگیری و فعالیت شما میتونه کم یا زیاد باشه(یک الی دوماه) ) . و پس از اون اگر داروخانه ای نیاز به نسخه خوان داشت ، میتوانید در داروخانه مشغول بکار شوید .

   نسخه پیچی در داروخانه برای افراد جویا کار که میخواهند در کمترین زمان ممکن یک تخصصی رو یاد بگیرند و باهاش مشغول کار شوند ، گزینه ای ایده آل هست .

   پیروز باشید

 • profile avatar
  نویسنده : عالیه 11 , مارس , 16

  ممنون از راهنماییتون

 • profile avatar
  نویسنده : رضا کیان 09 , مارس , 16

  سلام
  من آموزشها رو خریدم ، اما پکیج دو آموزش مربوط به نسخه های اصلی دانلود نشد ، لطفا زودتر پیگیری کنید خیلی نیاز دارم .

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 09 , مارس , 16

   با سلام و احترام خدمت شما

   لینک فایل ها مجددا به ایمیل ثبت شدتون در هنگام خرید ارسال شد ، در صورتی که در ایمیل دریافت نکردید می توانید ایمیل دیگری بفرستید تا مجددا براتون ارسال بشه . درصورتی که مجددا موفق به دانلود نشدید ، با ما تماس بگیرید .

   پیروز باشید

 • profile avatar
  نویسنده : عاطفه محمدپور 05 , مارس , 16

  خسته نباشید
  عالی بود ، خیلی بهم کمک کرد، لطفا نسخه های جدید گذاشتید برام ایمیل کنید ممنونم

  • profile avatar
   نویسنده : سردبیر 11 , مارس , 16

   درود خدمت شما

   نسخه های جدید در صورت اضافه شدن ، به ایمیل همه خریداران ارسال خواهد شد .
   پیروز باشید

  • profile avatar
   نویسنده : مرتضی 01 , آگوست , 16

   سلام به سر دبیر محترم . من الان داخل داروخانه دو ماه هستش کار میکنم ولی نسخه های تخصصی رو نمی تونم بخونم از کتاب اصول کار در داروخانه خیلی خوشم اومده و لازمش دارم سر دبیر میشه بگید چه جوری میتونم خود کتاب رو خریداری کنم که به ادرس منزل ارسال بشه با اینکه پکیج شما بصورت کامپیوتری هستش ولی من خود کتاب رو میخوام ممنون میشم راهنماییم کنید . تشکر فراوان

   • profile avatar
    نویسنده : سردبیر 13 , سپتامبر , 16

    باسلام
    این کتاب رو میتونید از موسساتی که کلاس های حضوری نسخه خوانی برگزار میکنند دریافت کنید. چون ما کتاب نمیفروشیم.ا لبته این کتاب رو ماخودمون داریم.
    موید باشید.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
آکنه فرق آکنه با جوش عکس آکنه درمان سریع آکنه درمان آکنه آکنه کیستیک آکنه چیست و چگونه درمان میشود علت آکنه در بدن آکنه صورت پاورپوینت اکنه دانلود پاورپوینت رژیم درمانی در اکنه هاریسون

پاورپوینت آکنه


آنچه در پاورپوینت آکنه خواهید دید! مقدمه و تعریف انواع آکنه آزمایشگاه و بیوپسی سیر و پیش آگهی درمان و ...

بیش از 5 خرید موفق
دانلود پاورپوینت نگهداری مواد غذایی نگهدارنده های مواد غذایی دانلود ppt روش های صنعتی نگهداری غذا

پاورپوینت روشهای نگهداری مواد غذایی


پاورپوینت روش های نگهداری مواد غذایی در این پاورپوینت روشهای مختلف نگهداری مواد غذایی معرفی شده اند. انواع روش های نگهداری ...

بیش از 13 خرید موفق
مجموعه کامل بیماری ها سری اول

مجموعه کامل بیماری ها سری اول


عناوین پاورپوینت بیماری ها سری اول مجموعه شامل پاورپوینت بیماری های زیر هست . در زیر هر خط یک فایل پاور ...

بیش از 32 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان