نسخه خوانی

افتتاح نسخه آزمایشی سایت مهندسی بهداشت محیط ایران

مشاهده : 7,235 بار ۲ دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
آموزش های دستیار دندانپزشکی

سایت بهداشت محیط ایران

بنام خدا

با عرض سلام به دوستای عزیز و شما کاربر گرامی سایت .

سایت تخصصی مهندسی بهداشت محیط ایران با آدرس iehe.ir جهت ارائه اطلاعات و مطالب مفید و کاربردی در رابطه با بهداشت محیط و افزایش آگاهی عمومی در مورد موازین بهداشتی و محیطی پا به عرصه وجود نهاده است . و نسخه آزمایشی سایت در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۹۳ بر روی سرور قرار گرفته و به مدت دو هفته ایرادات و مشکلات آن بررسی و در جهت رفع اقدام خواهد شد.

در حال حاضر مطالبی جهت تست عملکرد سایت درج شده و شروع فعالیت سایت بعد از ارزیابی کلی صورت خواهد گرفت

از شما دوستان عزیز درخواست میکنیم اگر بخش یا بخش هایی از سایت مشکلی داره یا نیاز به اضافه شدن هست ، در جهت بهتر شدن ارائه خدمات به ما اطلاع دهید .

با تشکر : مدیریت سایت

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم شاغل در معاونت بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا در زمینه علوم بهداشتی رو دنبال میکنم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

آموزش نسخه خوانی

۲ دیدگاه ارزشمند


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

 • profile avatar
  نویسنده : علی 28 , آگوست , 14

  ما چند تا سایت بهداشت محیط ایران داریم

  • profile avatar
   نویسنده : iehe – مدیر 30 , آگوست , 14

   هر جند تا ؟ اما منظور ؟

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.