نسخه خوانی

دانلود جزوه پمپ و پمپاژ کارشناسی بهداشت محیط

مشاهده : 3,029 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
دانلود رایگان اپلیکیشن نسخه خوانی

جزوه پمپ و پمپاژ در این تایپک از وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران، اشتراک ما با شما کاربرگرامی خواهد بود. در ادامه پس از مقدمه ای کوتاه در ارتباط با پمپ و پمپاژ ، می توانید در انتهای همین مطلب جزوه پمپ و پمپاژ رو دانلود بفرمائید. دقت داشته باشید که جزوه پمپ و پمپاژ در قالب فایل pdf می باشد.

جزوه پمپاژ پمپ و پمپاژ+pdf جزوه پمپ و ایستگاه های پمپاژ حل المسائل کتاب پمپ و پمپاژ دانلود کتاب پمپ و پمپاژ احمد نوربخش دانلود کتاب پمپ و پمپاژ سید احمد نوربخش دانلود رایگان کتاب پمپ و پمپاژ نوربخش جزوه پمپ pdf دانلود + کتاب پمپ و پمپاژ نوربخش

تعریف پمپ

به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می شود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی اخذ و به سیال مایعی که از آن عبور می کند ، انتقال می دهد. در نتیجه انرژی سیال پس از خروج از این دستگاه (پمپ) افزایش می یابد. در پمپ ها تغییرات انرژی سیال همواره به صورت تغییر فشار سیال مشاهده می گردد.از پمپ ها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا جابه جایی آن در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می نمایند. به عبارت کلی تر از پمپ برای انتقال سیال از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود.

انواع پمپ

پمپ ها دارای انواع مختلفی هستند. دسته بندی های گوناگون، پمپ ها را بر پایه ویژگی های گوناگون طبقه بندی می کنند. در یکی از رایج ترین این طبقه بندی ها ، بر پایه نحوه انتقال انرژی از پمپ به سیال ،پمپ ها به دو دسته تقسیم می شوند:

  1. پمپ های دینامیکی : در این پمپ ها انتقال انرژی به سیال به طور دائمی است.
  2. پمپ های با جابه جایی مثبت : در این پمپ ها انتقال انرژی به سیال به صورت متناوب یا پریودیک صورت می پذیرد.

جزوه پمپ و پمپاژ

در ادامه می توانید جزوه پمپ و پمپاژ رو با ۱۹۲ صفحه فارسی دانلود کنید. همانطوری که فوقا نیز اشاره شد این جزوه پمپ و پمپاز در قالب PDF و غیر ابل ویرایش می باشد. با دانلود این جزوه به اطلاعات ارزشمندی از پمپ و پمپاژ دست خواهید یافت. از طرفی یک جزوه مناسب برای آمادگی برای آزمون های مربوطه برای کلیه رشته های مرتبط به خصوص رشته مهندسی بهداشت محیط می باشد.در صورتی که جزوه پمپ و پمپاژ برای شما مفید بود آن را در شبکه های اجتماعی  با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فرمت : zip حجم : 12 مگابایت برای دانلود رایگان کلیک کنید

فایل پیوستی در قالب zip می باشد که حاوی جزوه پمپ با 192 صفحه فارسی pdf می باشد.

در صورتی که این مطلب برای شما مفید بود آن را در شبکه های اجتماعی  با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط و ساکن شهر خوی . کار طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
پاورپوینت آکنه،بیماری آکنه ، دانلود پاورپوینت برای آکنه

پاورپوینت آکنه


پاورپوینت آکنه بنام خداوند خوبی ها پاورپوینت آکنه ، فایلی هست که در این تایپک برای شما ارائه شده است . مقدمه : عوامل ...

مشاهده : 2,819 بار

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.