نسخه خوانی

اهمیت بهداشت محیط مدارس + پاورپوینت رایگان

مشاهده : 7,029 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
آموزش های دستیار دندانپزشکی


اهمیت بهداشت محیط مدارس برای عموم جامعه روشن است. اما مدارس در نزد همکاران بهداشتی و بالاخص مهندسین بهداشت محیط به دلیل حساسیت بالای آن از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. لذا در کنار سایر مطالبی که در ارتباط با بهداشت مدارس در وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران به آنها اشاره کردیم. در این تایپک نیز مجدد با ارائه یک پاورپوینت آماده به بهداشت محیط مدارس پرداخته ایم. در ادامه پس از مقدمه ای کوتاه ، میتوانید پاورپوینت آماده بهداشت محیط مدارس رو به رایگان دریافت و حسب نیاز از آن بهره برداری نمایید.

اهمیت بهداشت محیط مدارس

بهداشت محیط مدارس,بهداشت محیط مدرسه,پاورپوینت بهداشت محیط مدارس,اهمیت بهداشت محیط مدارس

تعلیم و تربیت در شرایط ایمنی ، بهداشتی و برخوردار از خدمات بهداشتی درمانی یکی از حقوق مسلم فردی و اجتماعی دانش آموزان می باشد.مکان مدرسه که در آن تعلیم و تربیت کودکان صورت پذیرفته و شخصیت اجتماعی و روانی آنها ساخته می شود ، باید نیاز های جسمی و روانی دانش آموزان به ویژه بهداشت و سلامت آنها را تامین کند.

اصول کلی بهداشت محیط مدارس

اصول کلی بهداشت محیط از قبیل تهیه و تامین آب آشامیدنی سالم ، دفع صحیح فاضلاب و زباله ، تامین حرارت ، نور و تهویه مناسب ، مبارزه با حشرات و جوندگان در تمام مدارس از ضروریات بهداشتی محیط های آموزشی است. به همین دلیل است که بهبود شرایط بهداشتی در محیط های آموزشی همواره باید در برنامه ریزی های آموزشی در اولویت قرار بگیرد.

مهم ترین نکات بهداشت محیط مدرسه

مهمترین نکات مورد توجه در بهداشت محیط مدرسه ، محل احداث مدرسه ، وضعیت ساختمان مدرسه از نظر ایمنی و حفاظت ، دستشویی ، توالت ، آبخوری ، سیستم دفع فاضلاب و زباله ، بوفه و کلاس های درس می باشد. در فایلی که در ادامه می توانید آنرا دانلود کنید به تک تک این موارد پرداخته شده است.

پاورپوینت اهمیت بهداشت محیط مدارس در ۴۲ اسلاید فارسی می باشد. دریافت این پاورپوینت از وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران رایگان می باشد.

همچنین میتوانید از مطالب مرتبط با بهداشت مدارس که در زیر لیست شده اند نیز دیدن کنید:

فرمت : zip حجم : کمتر از 1 مگابایت برای دانلود رایگان کلیک کنید

فایل پیوستی در قالب zip فشرده که حاوی پاورپوینت فارسی با 42 اسلاید می باشد.

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم شاغل در معاونت بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا در زمینه علوم بهداشتی رو دنبال میکنم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

آموزش نسخه خوانی

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
پاورپوینت بهداشت ماهی

پاورپوینت بهداشت ماهی


پاورپوینت بهداشت ماهی،بهداشت ماهی، این پاورپوینت بسیار حرفه ای با تصاویر می باشد.

بیش از 9 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.