نسخه خوانی

مجموعه گزارش کار شیمی محیط – فرمت word

نویسنده: داود وکیلی مشاهده : 820 بار قیمت : 85,000 ریال

گزارش کار شیمی محیط وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران که در فرمت word و قابل ویرایش ارائه شده است. متشکل از آزمایشاتی است که در آزمایشگاه شیمی محیط بهداشت محیط انجام میگیرند.این آزمایش ها از اهم آزمایش های شیمی محیط می باشد که دانشجویان بهداشت محیط باید با نحوه انجام آنها آشنا باشند.

گزارش کار آزمایشگاه شیمی محیط,بهداشت محیط,شیمی آزمایشگاه,آزمایش سختی قلیائیت bod,cod,ph,ec

محتوای مجموعه گزارش کار شیمی محیط

این مجموعه صرفا حاوی یک گزارشکار از یک آزمایش نیست بلکه حداقل دو گزارش کار متفاوت از هر آزمایش در این مجموعه موجوده. در واقع شما می تونید با تلفیقی از دو گزارش درباره سختی آب ، یک گزارش کامل برای خودتون بنویسید.

در کل گزارش های این مجموعه عبارتند از آزمایش BOD,COD,pH,EC, آزمایش سختی آب، آزمایش قلیائیت،آزمایش جامدات، جارتست، آزمایش نیترات و غیره.

خوبی این گزارش کار شیمی ها اینه که ، در فرمت ورد و قابل ویرایش هستند. و شما می تونید از اونها و حتی محاسبات داخل اونها استفاده کنید. به هر حال امیدواریم که این محتوا هم مورد استفاده شما قرار بگیره و اشتراک سودمندی از وب سایت ما با شما باشه.

 

 

,,,
profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
پاورپوینت اختلالات معده بیماری های دستگاه گوارش ppt پاورپوینت دستگاه گوارش انواع بیماری های گوارشی بیماری گوارشی pdf دستگاه گوارش انسان pdf

دانلود پاورپوینت بیماری های معده ppt


پاورپوینت بیماری های معده به معرفی و بررسی انواع بیماری های مرتبط با معده پرداخته است. این پاورپوینت فارسی اختلالات ...

بیش از 3 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.