نسخه خوانی

مجموعه گزارش کار شیمی محیط – فرمت word

نویسنده: داود وکیلی مشاهده : 1,270 بار قیمت : 85,000 ریال
آموزش های دستیار دندانپزشکی

گزارش کار شیمی محیط وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران که در فرمت word و قابل ویرایش ارائه شده است. متشکل از آزمایشاتی است که در آزمایشگاه شیمی محیط بهداشت محیط انجام میگیرند.این آزمایش ها از اهم آزمایش های شیمی محیط می باشد که دانشجویان بهداشت محیط باید با نحوه انجام آنها آشنا باشند.

گزارش کار آزمایشگاه شیمی محیط,بهداشت محیط,شیمی آزمایشگاه,آزمایش سختی قلیائیت bod,cod,ph,ec

محتوای مجموعه گزارش کار شیمی محیط

این مجموعه صرفا حاوی یک گزارشکار از یک آزمایش نیست بلکه حداقل دو گزارش کار متفاوت از هر آزمایش در این مجموعه موجوده. در واقع شما می تونید با تلفیقی از دو گزارش درباره سختی آب ، یک گزارش کامل برای خودتون بنویسید.

در کل گزارش های این مجموعه عبارتند از آزمایش BOD,COD,pH,EC, آزمایش سختی آب، آزمایش قلیائیت،آزمایش جامدات، جارتست، آزمایش نیترات و غیره.

خوبی این گزارش کار شیمی ها اینه که ، در فرمت ورد و قابل ویرایش هستند. و شما می تونید از اونها و حتی محاسبات داخل اونها استفاده کنید. به هر حال امیدواریم که این محتوا هم مورد استفاده شما قرار بگیره و اشتراک سودمندی از وب سایت ما با شما باشه.

 

 

,,,
profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
مدیریت پسماند روستایی pdf مشکلات پسماند روستایی دفع پسماند روستایی پاورپوینت پسماند روستایی ساماندهی پسماند روستایی قوانین مدیریت پسماند روستایی

پاورپوینت مدیریت پسماند روستایی


پاورپوینت مدیریت پسماند روستایی این پاورپوینت در 30 اسلاید فارسی و قابل ویرایش می باشد. برخی از عناوین بررسی شده در ...

بیش از 11 خرید موفق
پاورپوینت اماده دیوکسین ها

پاورپوینت اماده دیوکسین ها


پاورپوینت اماده دیوکسین ها   جستارهای مهم برای این مطلب : پاورپوینت دیوکسین ها دیوکسین و سرطان قرص دی اکسین دی اکسین ...

بیش از 17 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.