نسخه خوانی

نمونه نسخه های پزشکی بیش از ۲۲۰ نسخه فارسی شده

نویسنده: داود وکیلی مشاهده : 3,080 بار قیمت : 240,000 ریال

نمونه نسخه های پزشکی بیش از ۲۲۰ نسخه پزشکی

کلیه نسخه های پزشکی در این مجموعه دارای راهنمای فارسی هستند. یعنیعنی  نسخه رو نتونستید بخونید کافیه از راهنمای اون استفاده کنید و اقلامشو ببینید. بسیار به شما در تقویت اولیه نسخه پیچی کمک میکنه. این فرصت هم اکنون مهیا شده تا بدون حضور در داروخانه بتونید تمرین داشته باشید.

ویژگی این مجموعه pdf بودن و قابل اجرا بودن اون در گوشی و تبلت و کامپیوتر هست و شما در هر موقع به راحتی میتونید اونا رو مطالعه کنید. قیمت مجموعه حداقل در نظر گرفته شده تا بتونید تهیه کنید.

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
جزوه داروشناسی مخصوص فراگیران تکنسین داروخانه,جزوه داروشناسی نسخه خوانی,جزوه داروشناسی پرستاری

دانلود جزوه داروشناسی


جزوه داروشناسی مخصوص تکنسین داروخانه و تمام علاقه مندانی که تمایل به کار در داروخانه دارند و نیازمند جزوه داروشناسی ...

بیش از 360 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.