نسخه خوانی

آگهی استخدام نیروهای بهداشتی بصورت شرکتی

مشاهده : 3,058 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
دانلود رایگان اپلیکیشن نسخه خوانی

آگهی استخدام بهداشت محیط

آگهی استخدام بهداشت محیط

استخدام بهداشت عمومیاستخدام بهداشت خانوادهاستخدام بهیار استخدام ماما استخدام پزشک عمومیاستخدام کارشناس روانشناسی استخدام کارشناس بهداشت حرفه ایاستخدام کارشناس تغذیهاستخدام کارشناس مدارک پزشکی – استخدام کاردان و ارشناس پرستاری

 

 

به گزارش « وب دا » موسسه کار آفرینان آوا سلامت درنظردارد درراستای اجرای مفاد دستورالعمل برنامه تامین مراقبت های اولیه سلامت و در جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز بهداشتی درمانی وپایگاه های بهداشت شهرستان های بجنورد، شیروان و آشخانه،به استناد مجوز شماره ۱۷۵۱۷/۳۰۰ مورخه ۱۵/۱۱/۹۳ معاون محترم بهداشتی وزارت متبوع ،افراد واجد شرایط را در رشته شغل های جدولی که لینک آن در ادامه می آید ، از طریق آزمون عمومی و تخصصی پس از طی مراحل گزینش بصورت شرکتی، بکارگیری نماید.

متقاضیان می توانند جهت اطلاع از شرائط ونحوه ثبت نام از تارخ ۲۵/۷/۹۴ لغایت ۱/۸/۹۴ به سایت www.azmoonemp.com مراجعه نمایند.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان .

برای دانلود اگهی و رشته ها و تعداد نفرات مورد نیاز ، کلیک کنید . (منقضی شده است)

لینک پیشنهادی : دانلود چزوات آموزشی دوره بهیاری – کلیک کنید

نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط و ساکن شهر خوی . کار طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
پاورپوینت آرتریت روماتوئید (RA)

دانلود پاورپوینت آرتریت روماتوئید (RA)


پاورپوینت آرتریت روماتوئید (RA) به نام خدا و با سلام خدمت شما کاربر گرامی تعریف اصطلاح عمومی (یونانی): Arthro، به معنی "مفصل،" و itis، ...

مشاهده : 4,205 بار

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.