نسخه خوانی

راهنمای آموزشی بهداشت محیط مدارس

مشاهده : 2,821 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
دانلود رایگان اپلیکیشن نسخه خوانی

راهنمای آموزشی بهداشت محیط مدارس

راهنمای جامع آموزشی بهداشت محیط مدارس

بنام خدا و با سلام ؛ در این تایپک ، برای شما عزیزان ، فایل جامعی در ارتباط با بهداشت محیط مدارس جهت دانلود قرار دادیم که امیدوار هستیم مورد استفادتون قرار بگیره . پس از مقدمه ای کوتاه ، در انتهای مطلب می توانید دانلود کنید .

مقدمه:
یکی از مهمترین و ابتدایی ترین حقوق و نیازهای حیات بشری سلامت است که از عمده ترین برنامه های دولت محسوب شده و برای دستیابی به بالاترین سطح آن باید به تمامی گروههای جامعه توجه شود که در این میان دانش آموزان از اهمیت خاصی برخوردار هستند زیرا آنان علاوه بر اینکه جزء اقشار آسیب پذیر جامعه می باشند، آینده سازان جامعه نیز می باشند.

حتما بخوانید : دانلود کتابچه اصول بهداشت محیط در بیمارستان ها

یکی از راههای ارتقاء بهداشت و سلامت دانش آموزان تحقق هدف های بهداشت مدارس و استانداردنمودن آنها از دیدگاه بهداشتی – بهداشت محیط مدارس –  بوده تا علاوه بر تأمین و حفظ سلامت آنها زمینه فراگیری رفتارهای بهداشتی در جامعه افزایش یابد. مدرسه یکی از مهم ترین نهادهای سازمان یافته رسمی کشور است که باید با فراهم نمودن محیطی سالم و بهداشتی به جسم و روان کودک جامعه، امکان شکوفایی بدهد و آنان را نسبت به دیگر اشخاص، خانواده و اجتماع مسئول سازد، بدیهی است سرمایه گذاری در امر سلامت دانش آموزان از نظر اقتصادی نیز منطقی بوده و موجب افزایش بهره دهی خواهد بود بدون شک محیط مادی و فیزیکی حاکم بر مدرسه یکی از مؤلفه هایی است که در اموزش و پرورش کودکان تأثیری اجتناب ناپذیر دارد.
مدارس باید به گونه ای باشند تا از هر لحاظ به نیازهای جسمی، روانی و اجتماعی دانش آموزان پاسخ دهند در آموزش و پرورش نوین فضای فیزیکی بعنوان یک عامل زنده و پویا در انجام فعالیتهای آموزشی و تربیتی دانش آموزان تلقی می گردد. چنانچه در مدرسه آب سالم، سرویسهای بهداشتی، فضای کافی، سیستم جمع آوری مواد زائد، تجهیزات، وسایل مناسب و استاندارد وجود نداشته باشد و بطور کلی آسایش محیطی فراهم شود، بطور قطع تلاشهای آموزش و پرورش معلمان و مربیان بازدهی مطلوب نخواهد داشت.

 

+++ عزیزان راهنمای جامع بهداشت محیط مدارس رو می توانید هم اکنون دریافت کنید .

موفق باشید .

فرمت : Pdf حجم : 500 کیلوبایت برای دانلود رایگان کلیک کنید
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط و ساکن شهر خوی . کار طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
بیماری تب مالت

بیماری تب مالت + پاورپوینت آماده


بیماری تب مالت + دانلود پاورپوینت آماده رایگان مقدمه ای بر تب مالت بروسلوز(تب مالت)يكي از بيماريهاي شايع قابل انتقال بين انسان و ...

مشاهده : 5,631 بار
بهداشت آرد بهداشت نان نان بدون جوش شیرین تقلبات نان مصرف جوش شیرین میزان نمک در نان

پاورپوینت آماده بهداشت نان و آرد


سلام دوستان؛ این تایپک از وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران رو در زیز مجموعه بهداشت مواد غذایی به بررسی بهداشت نان ...

مشاهده : 2,928 بار

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.