نسخه خوانی

دانلود رایگان نکات مهم سوالات ایمن سازی کشوری مخصوص استخدامی مراقب سلامت

مشاهده : 1,707 بار ۱ دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
دانلود مجموعه نسخه خوانی

نکات مهم برای سوالات ایمن سازی کشوری برای استخدامی مراقب سلامت وزارت آموزش و پرورش جدید با دانلود رایگان

استخدام مراقب سلامت وزارت آموزش و پرورش

جای مراقب سلامت در سیستم آموزشی کشور از سال ها پیش خالی بود. با ردیف های استخدامی که جدیدا در وزارت آموزش و پرورش برای مراقب سلامت ایجاد شده است علاوه بر اینکه قدمی بسیار مهم در امر بهداشت و سلامت دانش آموزان برداشته شده است. شانس استخدامی فارغ التحصیلان رشته های بهداشتی نیز بیشتر شده است. هر چند در استخدامی مراقب سلامت از رشته های درمانی نیز استفاده می شود اما آنچه مسلم است و با علمی که در کارشناسان بهداشتی اعم از بهداشت محیط و عمومی وجود دارد. مسلما این جایگاه توسط کارشناسان بهداشتی پر خواهد شد. چرا که این جایگاه نیازمند پرسنل بهداشتی می باشد تا درمانی!

مسلم است که آموزش بهداشت از مدارس و بخصوص از پایه های ابتدایی ، تاثیر بسیار خوبی در بهبود آینده سلامت کشور خواهد داشت. بعنوان مثال در بحث بیماری کرونا ، ببینید چقدر هزینه برای آموزش رفتارهای ساده بهداشتی مانند شستشوی صحیح دست شد!

به هرحال استخدام مراقب سلامت در وزارت آموزش و پرورش روزنه امیدی است تا انشالله فرهنگ پیشگیری محوری و آموزش بهداشت از همان سالهای ابتدایی زندگی شروع شده و در نسل آینده کشور جا افتاده شود.

این مطلب را نیز بخوانید : نمونه سوالات بهداشت مواد غذایی

عناوین امتحانی آزمون مراقب سلامت وزارت آموزش و پرورش

کلیات خدمات بهداشتی ، بهداشت مواد غذایی، تغذیه ، آموزش بهداشت و ارتباطات ، کمک های اولیه و برنامه ایمن سازی کشوری از مباحثی است که در آزمون استخدامی مراقب سلامت مورد سوال واقع شده اند. سوالات ایمن سازی کشوری یا واکسیناسیون ، همانطور که گفته شد یکی از مواردی است که باید برای قبولی در این آزمون مسلط شوید.

نکاتی مهم از سوالات ایمن سازی کشوری در استخدامی های مراقب سلامت

نکاتی که ما برای شما در ارتباط با برنامه واکسیناسیون یا همان برنامه ایمن سازی کشوری تهیه کردیم ، متشکل از ۴۲ نکته مهم می باشد. در ادامه شما می توانید نکات واکسیناسیون کشوری مراقب سلامت را به رایگان از وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران دانلود کنید. امید است که این اشتراک برای شما مفید باشد.این نکات در سایر آزمون ها نیز قابل استفاده می باشد.

فرمت : PDF حجم : کمتر از 1 مگابایت برای دانلود رایگان کلیک کنید

فایل پیوستی در قالب PDF می باشد.

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

یک دیدگاه


  • profile avatar
    نویسنده : حاجی محمدی 28 , نوامبر , 20

    سلام ممنون آقای مهندس بسیار مفید بود موفق باشید.

دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
جزوه علم اپیدمیولوژی pdf

جزوه PDF علم اپیدمیولوژی


تعریف علم اپیدمیولوژی اپیدمیولوژی علم مطالعه توزیع و عوامل تعیین کننده حالات و یا پیشامد های مرتبط با تندرستی در جمعیت ...

بیش از 8 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.