نسخه خوانی

بررسی نسخه متخصص ارتوپد و معرفی نکات مربوطه به آن

مشاهده : 159 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
دانلود مجموعه نسخه خوانی

نسخه پزشک متخصص ارتوپد برای نسخه خوانی داروخانه

بررسی نسخه متخصص ارتوپدی و معرفی نکات مربوط به این نسخه موضوعی است که در قالب یک آموزش ویدئویی به آن پرداخته ایم. این نسخه دارای ۵ دارو می باشد که اقلام آن در زیر معرفی می شوند.

اقلام دارویی نسخه متخصص ارتوپدی که به ان پرداختیم

  1. داروی گاباپنتین Gabapentin 100
  2. شربت ویتا زینک Vita Zinc
  3. قرص استئوفوس ۷۰ (آلندرونات یا آلندرونیت Alendronate سدیم)
  4. کپسول نیجلا nigella
  5. قرص پروپرانولول ۱۰

خب حالا بریم سراغ ویدئویی که باید بررسی بشه. ویدئوی زیر رو کامل ببینید .نسخه بصورت کامل بررسی شده و نکات مربوط به اون رو ذکر کردیم. دقت داشته باشید که نسخه متخصص ارتوپد بوده و این تخصص در تشخیص داروها به ما کمک میکنه. شما با تکیه بر دوز ، دیکته دارو ها و بررسی تخصص پزشک و سایر موارد براحتی می توانید داروها رو بر روی نسخه تشخیص دهید.

اگر تازه میخواهد نسخه خوانی رو یاد بگیرید پیشنهاد ما این است که ابتدا موارد زیر از سایت رو به رایگان بررسی کنید. مطمئن هستیم که در بهبود علاقه و البته تسلط شما بسیار مفید خواهد بود.

۱- اپلیکیشن اندروید نسخه خوانی در داروخانه 

۲- ویدئوهای مقدماتی نسخه خوانی در داروخانه 

۳- روش های تقویت نسخه خوانی در داروخانه

۴- کانال آپارات و بررسی ویدئویی نسخه ها

تقویت داروشناسی

اما اگر قبلا شروع به نسخه خوانی کرده اید ولی ضعف هایی در بحث داروشناسی دارید پیشنهاد ما به شما دو جزوه زیر خواهد بود. عمده مشکلی که فراگیران دوره های نسخه خوانی دارند این است که داروشناسی رو بشکل مطالعه صرفا گروه های دارویی پیش می گیرند. و از بررسی دوز و دیکته داروها و البه شباهت های دارویی کاملا غافل هستند. حال آنکه این سه مورد یعنی دیکته ، دوز و شباهت های دارویی میتونه بصورت شگفت انگیز تسلط شما رو بالا ببره.

۱- جزوه داروهای مشابه نسخه خوانی

۲- جزوه داروشناسی بر اساس حروف الفبا

خب دیگه بریم سراغ نسخه ای که میخواستیم بررسی کنیم یعنی نسخه متخصص ارتوپد از سری نسخه های آموزشی سایت.

 

خب نهایتا باید عرض کنم که اگر میخواهید نسخه پیچی رو کامل یاد بگیرید. از تخفیف ویژه ما برای مجموعه کامل آموزش نسخه خوانی غافل نشید که عجب مجموعه کاملیه. هم ویدئوی آموزشی هم جزوات داروشناسی و هم بیش از ۱۲۰۰ نسخه تمرینی با راهنما. برای دریافت با تخفیف آموزش های نسخه خوانی می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
دانلود پاورپوینت روانشناسی شخصیت

دانلود پاورپوینت روانشناسی شخصیت


پاورپوینت روانشناسی شخصیت پاورپوینت روانشناسی شخصیت حاوی 418 اسلاید فارسی و قابل ویرایش می باشد. در این پاورپوینت از تعریف شخصیت ...

بیش از 15 خرید موفق
فلج کودکان پاورپوینت بیماری فلج اطفال پولیومیلیت پاورپوینت پولیومیلیت ppt

پاورپوینت بیماری فلج اطفال


بیماری فلج کودکان پولیومیلیت، یکی از بیماری های عفونی مسری است که به وسیله ویروس های تایپ ۱، ۲ یا ۳ ...

بیش از 11 خرید موفق
جزوه علم اپیدمیولوژی pdf

جزوه PDF علم اپیدمیولوژی


تعریف علم اپیدمیولوژی اپیدمیولوژی علم مطالعه توزیع و عوامل تعیین کننده حالات و یا پیشامد های مرتبط با تندرستی در جمعیت ...

بیش از 8 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.