نسخه خوانی

درخواست جا به جایی کارشناس بهداشت محیط معاونت بهداشت تبریز

مشاهده : 504 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
آموزش های دستیار دندانپزشکی

درخواست انتقالی درخواست جا به جایی کارشناس بهداشت محیط خوی تبریز معاونت بهداشت تبریز مرکز بداشت خوی کارشناس بهداشت عمومی حرفه ای

درخواست جا به جایی کارشناس بهداشت محیط

درخواست جابه جایی کارشناس بهداشت محیط با مشخصات زیر می باشد :

 • مبدا : معاونت بهداشت خوی – شهر خوی
 • رشته شغلی : کارشناس بهداشت محیط
 • وضعیت استخدامی : پیمانی
 • جنسیت : مرد ( برای انتقالی تفاوت نمی کند)
  • مقصد : معاونت بهداشت تبریز – شهر تبریز
  • رشته شغلی مقصد : بهداشت محیط – حرفه ای – عمومی
  • جنسیت مقصد: فرقی ندارد
  • توضیحات: لطفا در صورت داشتن شرایط لازم ، اطلاعات خود را با ما در واتساپ یا تلگرام به شماره ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵ در میان بگذارید.

ثبت درخواست های جابه جایی شما:

در صورت داشتن در خواست جا به جایی می توانید اطلاعات خود را برای ما بفرستید. درخواست شما در اسرع وقت در وب سایت قرار خواهد گرفت. صرفا درخواست های انتقالی برای کارکنان و یا دانشجویان علوم پزشکی پذیرفته می شود.

 

جابه جایی بهداشت عمومی تبریز,جا به جایی کارشناس بهداشت محیط,جا به جایی بهداشت محیط خوی , جا به جایی بهداشت عمومی خوی , جا به جایی بهداشت حرفه ای تبریز , جابه جایی معاونت بهداشت تبریز, درخواست انتقالی بهداشت محیط

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم شاغل در معاونت بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا در زمینه علوم بهداشتی رو دنبال میکنم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

آموزش نسخه خوانی

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.