مهندسی بهداشت محیط ایران

بهداشت محیط – بهداشت حرفه ای – بهداشت عمومی – تغذیه و رژیم درمانی

35% تخفیف ویژه

تخفیف ویژه خرید پکیج آموزشی دوره کمک بهیاری | تخفیف 35% اعمال شد.برای مشاهده پکیج کلیک کنید

آموزش ویدئویی نسخه خوانی در داروخانه ... کلیک کنید

 • متن مطلب

داود وکیلی

کارشناس مهندسی بهداشت | طراح وب و وبلاگ نویس

* مجموعه آموزشی در 96/01/03 بروزرسانی شد.
* بخش تمرین به انتهای جزوه داروشناسی به همراه نمونه سوالات نسخه خوانی همراه با پاسخ تشریحی در تاریخ 96/01/20 به مجموعه افزوده شد.

آموزش نسخه خوانی

آموزش نسخه پیچی در داروخانه

بنام خداوند خوبی ها و با سلام خدمت شما کاربر گرامی

در این تایپک از سایت ، توضیحاتی در ارتباط با نحوه فعالیت در داروخانه به عنوان نسخه پیچ رو برای شما ارائه خواهیم داد و سپس با معرفی یک کتاب و ارائه بسته مشتمل بر ۷۰۰ نسخه به شما در افزایش قدرت نسخه خوانی کمک خواهیم کرد .

پیشنهاد میکنیم که قدری وقت گذاشته و تمام مطالب این مقاله رو مشاهده کنید ، امید است که مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره .

مقدمه :

فعالیت در هر مجموعه ای مستلزم شناخت و رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن می باشد . دارو خانه به عنوان یک پایگاه درمانی که مستقیما با سلامت جامعه مرتبط می باشد دارای مقرراتی است که رعایت آنها ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تضمین سلامت جامعه را در بر خواهد داشت . قانون مربوط به پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی و اصلاحیه های بعدی آن ، تعاریفی را از داروخانه ، مسئول فنی و موسس ارائه کرده است که در زیر به طور مختصر به آنها اشاره می کنیم .

داروخانه :

داروخانه موسسه ای پزشکی است که با اخذ پروانه مخصوص از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی تاسیس شده و با داشتن مسئول فنی واجد شرایط به ارائه خدمات دارویی و عرضه دارو، شیر خشک و مکمل های غذایی رژیمی ،غذاهای کمکی شیرخواران و لوازم مصرفی پزشکی و فرآورده های آرایشی و بهداشتی مجاز مبادرت می نماید .

مسئول فنی:

داروسازی است که باداشتن برگ تشخیص صلاحیت مسئول فنی صادره از سوی اداره کل نظارت بر امور دارو و مواد مخدر و پروانه مسئولیت فنی از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه ، به وظایف قانونی خود در داروخانه عمل می نماید و مسئولیت فنی آن را بر عهده می گیرد .

موسس :

عبارتست از شخصیتی که صلاحیت آن جهت تاسیس داروخانه مطابق ضوابط و مقررات به تایید کمیسیون امور داروخانه ها مصرح در ماده ۲۰ قانون مربوط به مقررات امور پزشکی و دارویی ،مواد خوردنی و آشامیدنی رسیده است و پروانه تاسیس داروخانه از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه ، دریافت نموده است .

تکنسین دارویی :

نسخه پیچ ،دارو یار ، دستیار داروساز ، تکنسین دارویی ، پراتیک یا کارمند داروخانه ، شخصی است که اقدام به نسخه پیچی در داروخانه می کند . برخی از آنها به صورت تجربی و برخی با گذراندن دوره های آموزشی وارد این شغل می شوند .

ما در مورد مسئول فنی و موسس به ارائه وظایف نپرداختیم اما چون بحث اصلی ما نسخه پیچ هست ، به وظایف آن اشاره می کنیم :

۱- خواندن نسخه و جمع آوری اقلام دارویی تجویز شده

۲- برقرای ارتباط محترمانه و موثر با بیمار و مراجعین

۳- قیمت زنی دستی یا ثبت الکترونیکی دارو

۴- حفظ نظم چیدمان اصولی و علمی داروها

۵- انبارداری و ثبت موجودی و کمبود داروها

۶- استفاده از روپورش با نصب پلاک مشخصات

تعریف دارو

دارو ماده ایست که برای پیشگیری،تشخیص و یا درمان یک بیماری مصرف می شود

نام ها مختلف یک دارو

هر دارو ۴ نوع نام دارد که هر کدام از آنها مفهوم خاصی دارند .

نام شیمیایی : نشان دهنده ساختار مولکول دارو است . مثلا نام شیمیایی سالبوتامول : آلفا۱-۱ و ۱دی متیل اتیل آمینو متیل-۴- هیدروکسی-۱و۳ بنزن دی متانول می باشد .

نام رمز : وقتی دارویی کشف می شود تا زمانی که مراحل آزمایشگاهی و قانونی آن طی شده و اثر بخشی دارو کاملا اثبات شود با اسم رمز معرفی می گردد ،مثل SGH68.

نام عمومی = ژنریک : اسم بین المللی یک دارو است که در تمام دنیا ، دارو به آن نام شناخته می شود ، مثل سالبوتامول . تقریبا همه داروها فقط یک نام ژنریک دارند.

نام تجاری = Trade = Brand :  اسمی است که هر کارخانه به طور مختص برای محصول خود انتخال و آنرا با نماد ® مشخص می نماید . البته کارخانه موظف است نام ژنریک را حتما روی بسته بندی دارو ذکر کند . برای مثال برخی نام های تجاری سالبوتامول عبارتند از : Ventolin ، Ventalex ، Asthalin .

منبع اطلاعات فوق : اصول کار در داروخانه – تکنسین دارویی  ناشر: جامعه نگر

نکته مهم در نسخه خوانی و آموزش نسخه خوانی :

قطعا تکرار و تمرین مهمترین راه تسلط بر خواندن نسخه است.با این وجود کسی که به مبحث داروشناسی مسلط نباشد هرگز به نسخه خوان حرفه ای تبدیل نمی شود .

 

البته قابل ذکر هست که بسیاری از قوانین بیمه ها و داروهای تحت پوشش بیمه ها دائما در حال تغییر هست و از طریق الکترونیکی و سایت بیمه ها این تغییرات در دسترس داروخانه ها می باشد .

+++ دقت داشته باشید که با شرکت در کلاس های نسخه خوانی و یا مطالعه ۱۰ باره ی کتاب ها و نرم افزارها و جزوه های مختلف ، بدون اینکه به تمرین و تکرار و خواندن نسخه پرداخته و مهمتر از اون مدتی بصورت کارآموز کار نکنید ، نخواهد توانست تا تسلط کافی بر موضوع داشته باشید .

پس بخواهیم به طور اجمالی فرایند نسخه خوانی رو توضیح بدهیم اینطور خواهد بود .

۱- مطالعه کامل مبحث داروشناسی (آشنایی کامل با انواع داروها،دیکته داروها ،شکل های دارویی، اسامی دارو ها و گروه های دارویی) – بدون تسلط بر این موضوعات حقیقتا هرگز در کار در داروخانه به عنوان نسخه خوان موفق نخواهید بود ، شاید بپرسید چرا ؟؟؟ یک علت آن رو این طور بگویم که ؛ شما توانستید از روی نسخه داروی Losartan رو بخونید ، تا زمانی که ندانید این دارو از گروه داروهای ضد فشار خون هست ، باید تمام قفسه های داروخانه رو بگردید . زیرا در اکثر داروخانه ها تقریبا قریبا به ۱۰۰% داروها بر اساس گروه های دارویی چیده شده اند . یا برخی داروها با نام تجاری توسط پزشک تجویز می شوند . بعنوان مثال  Lozar که نام تجاری داروی Lozartan می باشد . شما باید بدانید که Lozar مربوط به این دارو هست که بتوانید به بیمار ارائه دهید و حتی آشنایی با املا و دیکته دارو که در تشخیص دارو بخصوص داروهایی که ناقص در روی نسخه نوشته می شوند بسیار مهم می باشد و  … پس تسلط بر این مبحث کاملا ضروری و اولین قدم در نسخه خوانی است .

۲- خواندن نمونه نسخه های آموزشی ، معمولا پس از کار کردن هرچند کوتاه در یک داروخانه خیلی سریع با دست خط پزشک های محدوده آشنا خواهید شد . اما برای شروع کار و دسترسی نداشتن به داروخانه جهت کار و یا کارورزی ، داشتن تعداد زیادی نسخه جهت تسلط ضروریست .

در صورتی که صرفه به نمونه نسخه نیاز دارید اینجا کلیک کنید – بیش از ۶۰۰ نمونه نسخه

۳- کار در داروخانه که میتواند بصورت کارآموز نیز باشد . تا با سایر داروها ، نحوه قیمت زنی داروها ، قوانین بیمه ها و … بصورت عملی و از نزدیک آشنا شوید .

پس همونطور که میبینید حتما نیاز نیست که شما در کلاسهای نسخه خوانی شرکت کنید . البته هر چند این کار می تواند اطلاعات دیگری نیز در اختیار شما قرار دهد اما عملا شما با مطالعه مبحث داروشناسی و تمرین با نمونه نسخه ها و کارآموزی در یک داروخانه میتوانید تسلط کافی رو بدست بیارید اما اگر تمایل به دریافت مدرک تکنسین داروخانه دارید و میخواهید تا علمی تر قدم در این شغل بگذارید شرکت در کلاسها برای شما مفید خواهد بود. امروزه در بسیاری از داروخانه ها، تکنسین هایی هستند که بصورت تجربی و حتی با مدارک زیر دیپلم فعالیت می کنند.

مجموعه آموزشی ما شامل موارد زیر می باشد:

۱- ویدئوی (فیلم) آموزشی (یکساعت) :

 • مقدمات اولیه نسخه خوانی در داروخانه
 • اصول اولیه نسخه پیچی
 • آموزش کامل نحوه استفاده از اطلاعات داروشناسی جهت خواندن نسخه ها
 • چگونه کارآموزی موفق داشته باشیم

۲- جزوه های آموزشی (PDF):

 • داروشناسی مقدماتی
 • آشنایی با داروهای گیاهی
 • آشنایی با محصولات آرایشی بهداشتی
 • اصول کلی قیمت زنی در داروخانه
 • اخلاق در داروخانه بصورت کامل
 • داروشناسی مناسب جهت نسخه خوانی (شامل نام دارو بر اساس حروف الفبای انگلیسی،تلفظ فارسی،دوز و شکل های مهم هر دارو،گروه دارویی هر دارو)
 • چگونه از اطلاعات داروشناسی جهت تشخیص بهتر داروها در نسخه استفاده کنیم.
 • فایل های آموزشی دیگر

۳- نمونه نسخه های آموزشی (بالای ۷۰۰ نسخه):

 • ۶۲۴ نسخه آموزشی بازخوانی شده توسط ما
 • ۹۹ نسخه بازخوانی شده گردآوری شده

۴- نمونه سوالات آزمون نسخه خوانی همراه با پاسخنامه تشریحی جهت تمرین

 

این مجموعه پس از پرداخت آنلاین که قیمت آن در پایین درج شده برای شما فعال و قابل دانلود خواهد بود. بروزرسانی ها بصورت دوره ای به کلیه خریداران ارسال می شود .

موفق باشید .

درصورت هرگونه سوال میتوانید از طریق دیدگاه های همین مطلب و یا از طریق تماس با ما ، ارتباط برقرار کنید.

++++ توجه مهم : تمامی نسخ اعم ازرایگان که از سایت های دیگر گردآوری شده اند و همچنین نسخ ارائه شده توسط سایت ، همگی فاقد نام بیمار یا سربرگ نسخه ، فاقد نام پزشک و  فاقدشماره نظام پزشکی می باشند .

نمونه نسخه ها : برای مشاهده در سایز بزرگ بر روی هرکدام کلیک کنید .(نسخ دارای پکیج درارای کیفیت بالاتر و همچنین بازنویسی (راهنما) می باشند)

20140115_160403 نمونه نسخه پیچی

1 آموزش نسخه خوانی نمونه نسخه پزشکی نسخه پیچی داروخانه

نمونه نسخه داروخانه نمونه نسخه پزشکی دانلود نسخه های پزشکی تصویر نسخه پزشکی نمونه نسخه آموزشی پزشکی آموزش نسخه خوانی نسخه شناسی پزشکی نسخه داروخانه نمونه نسخه داروخانه

دکمه اشتراک گذاری تلگرام برای اشتراک این مطلب در تلگرام کلیک کنید

پکیج پیوستی شامل جزوات کامل آموزشی و  700 نسخه آموزشی پزشکی می باشد . قیمت پکیج با 15% تخفیف می باشد و یک فرصت استثنایی برای خرید این مجموعه آموزشی می باشد .

توجه : مجموعه آموزشی بصورت کامل در 96/01/03 بروز و ویدئوی آموزشی یکساعته به همراه داروشناسی کامل اضافه شد.

توجه : بخش (تمرین به انتهای جزوه داروشناسی) به همراه (نمونه سوالات نسخه خوانی همراه با پاسخ تشریحی) در تاریخ 96/01/20 به مجموعه افزوده شد.

توجه : تعداد 100 نسخه جدید همراه با بازخوانی در تاریخ 96/02/02 به مجموعه اضافه شد. ( تعداد نسخ به بیش از 700 عدد رسید)

54900 تومان

 

549,000 ریال – خرید

ارسال جزوات و  نسخه های جدید به رایگان برای خریداران

پس از پرداخت انلاین در محیطی امن و توسط کلیه کارتهای بانکی ، لینک دانلود بلافاصله پس از خرید برای شما فعال خواهد شد .

پشتیبانی 24 ساعته ، حتی روزهای تعطیل : info[at]iehe.ir – شماره تلگرام 09211054245

امکان پشتیبانی در سریعترین زمان در صورت برخورد با هرگونه مشکل تا دریافت کامل آموزش ها

ما تا دریافت کامل فایل خریداری شده ، پشتیبان و همراه شما خواهیم بود . قدردان اعتماد شما هستیم .

وبسایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد پس با اطمینان خرید کنید.

نویسنده :
داود وکیلی
دیدگاه ها ی این مطلب
 1. مجتبی گفت:

  سلام. خسته نباشید. پرسشی داشتم. چرا دو تایپیک برای آموزش نسخه خوانی هست؟ اکنون من از این تایپیک بخرم یا این:
  http://iehe.ir/1091/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C.html

 2. meisam گفت:

  سلام ببخشید لینک خرید ندارین چرا چطوری خرید کنیم . ممنون

 3. سلام ببخشید من یک ماهی هست تو داروخونه مشغول شدم و دارم فعلا داروها رو میشناسم اما هنوز با نسخه خواندن اشنایی ندارم میشه کمکم کنید نسخه خوانیو یاد بگیرم

  • خانم صادقی عزیز سلام؛

   خیلی عالیه که تو داروخانه شروع به کار کردی ، بزرگترین قدمتو برداشتی ، میتونی برای راهنمایی بیشتر در تلگرامم بهم پیغام بدی. تا بتونم بیشتر راهنماییت کنم.

 4. محمد گفت:

  سلام . حجم این پکیج آموزش شما چقدره ؟ تمام فایلها عکس و پی دی اف هستند یا صوت و ویدئو هم دارد ؟ ممنون

  • محمد عزیز سلام؛
   هم پی دی اف داریم هم تصویر. حجم کل فایل هم تقریبا ۱۷۰ مگابایت هست. یک ویدئو هم داریم که راهنمای استفاده از مجموعه آموزشی است .
   سوال دیگری داشتید من با کمال میل در خدمتم. ضمنا برای پاسخ سریع نیز میتونی در تلگرام به من پیغام بدی.

 5. امید گفت:

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم مهندسی صنایع هستم . قبلا نسخه خوانی اصلا کار نکردم و اتفاقی مطلب شما رو دیدم و بهش علاقه پیدا کردم خواستم بدونم من که مدرکم هیچ ربطی به این کار نداره میشه نسخه خوانی رو یاد بگیرم و بعنوان تخصصم باهاش کار کنم . ممنون

  • امید عزیز سلام؛
   بسیار افرادی هستند که با مدرک زیر دیپلم و بصورت تجربی دارن تو بسیاری از داروهانن ها کار میکنن.
   شما که مدرک دانشگاهی دارن بهتر میتونید این حرفه رو یاد بگیرید.

 6. محمود گفت:

  با سلام
  ببخشید اگر این بسته آموزشی را خریداری کردیم آیا جایی هست که ما آزمون بدهیم و در صورت قبولی به ما مدرک بدهند
  و آیا امکان استخدام در وزارت بهداشت می باشد

  • محمود عزیز سلام؛
   برای اخذ مدرک تکنسین داروخانه باید دور دوره های حضوری این مهارت شرکت کنید ، این دوره ها در بیشتر شهرها توسط جهاد دانشگاهی،انجمن پرستاری ایران، فنی و حرفه ای و … برگزار میشه . معمولا هزینه این دوره بین ۴۵۰ تا ۶۰۰ هزارتومان هست که ممکن است بستگی به آموزشگاه کم یا زیاد باشه. پس از گذراندن مدت دوره از شما آزمون میگیرن و در صورت قبولی به شما مدرک تکنسین داروخانه اعطا میکنند.
   در ارتباط با استخدام در وزارت بهداشت نیز باید از طریق همین آموزشگاه ها پرسجو نمایید.
   جزوات آموزشی ما ، این امکان رو میده که شما با هزینه ای بسیار پایین در خانه این مهارت رو یاد بگیرید.

 7. aras گفت:

  باسلام..توروخدا این نسخه ها رو برام ایمیل کنین لطفا

  • با سلام و احترام
   کلیه نسخه و آموزش ها پس از پرداخت آنلاین بلافاصله برای شما فعال و به ایمیل شما نیز ارسال خواهند شد. ضمن اینکه در صورت تمایل نیز میتوانید پس از پرداخت موفق به شماره ما در تلگرام پیغام دهید تا برای شما پیوست شود.
   پیروز باشید

 8. نام گفت:

  سلام . اگه امکان داره نمونه سوالت آزمون تکنسین داروخانه تو سایت بزارین ممنون میشم

 9. مریم گفت:

  من ایمیلمو تایید کردم.پس چرا نمونه نسخه واسم ایمیل نشد??سرکاریه?

 10. رضا گفت:

  salam, kamele amma age amozeshe videoisho ziyad konid alitar mishe

  • سردبیر گفت:

   رضای عزیز سلام ؛ آموزش ها تقریبا کامل هستن و به محض دریافت نقطه نظرات کاربرانمون ، اونا رو به مجموعه مون اضافه میکنیم .
   ضمنا یک انتشار مجدد جدیدترین مسخه اموزش رو هم به کلیه خریدارانمون تا چند روز دیگه ارسال میکنیم + جدیدترین نسخه های بازخوانی شدمون رو

   موید باشید.

 11. محسن گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواسم بدونم هنوزم میشه تهیه کرد؟ و اینکه با توجه به اموزش شما که مدرک نداره میشه بعد از یادگیری مشغول به کار شد؟

  • سردبیر گفت:

   محسن عزیز سلام؛
   بله هنوز هم میتونید تهیه کنید، و این کار بسیار آسان هست و اگر مشکلی در خرید داری حتما بهم بگو.
   ببینید بازم میگم ، اصلا خودتون یه سری به یه داروخونه ای بزنید ببینید اونایی که دارن کار میکنن(به جز مسئول فنی) کدوماشون مدرک دارن؟ این یه کار تجربی هست و برای تسلط در نسخه خوانی به هیچ عنوان نباید عجله کرد. اصول رو یاد بگیرید ، گروه های دارویی رو بشناسید قدری با نسخ تمرین کنید ، مدتی هر چند کوتاه کاراموز شوید حتی شده رایگان، بعد که تسلط شما زیاد شد هرجایی میتونید کار کنید.
   فکرشو بکنید مدرک داشته باشید ولی حتی یه نسخه رو هم نتونید بخونید ، خب داروخانه شمارو برای چی میخواد ؟ برای مدرک یا برای کار؟

   باز اگر سوالی داشتی من با کمال میل در خدمتم.
   پیروز باشی

 12. بهشاد گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  اولن ازتکن تشکر میکنم که همچین پکیج با ارزشیو در اختیار ما قرار میدین که طلاست

  سوالم اینه آیا شما نسخه های جدید دوباره در تاریخای جدید به پکج اضافه میکنیم یعنی اگه الان من پکیجو خریداری کنم و یک هفته بعدش نسخه جدید گذاشتین برای من نمیاد ؟!!

  سوال دوم اینه این لینکهایی که تو توضیحات پکیج نوشته رایگان چیه ؟!!

  • سردبیر گفت:

   بهشاد عزیز سلام؛
   درباره سوال اول: در صورتی که هر زمان نسخی به مجموعه اضافه بشه در فرصت مناسب به ایمیل خریداران ارسال میشه .(درصورتی که کاربری در هنگام خرید ایمیل خودش رو بدرستی وارد کرده باشه.)
   سوال دومت: بجز جزوات اصلی و نسخ اصلی که خودمان ترتیب دیدیم ، یه سری جزوات برای مطالعه بیشتر رو برای شما گردآوردیم که که در داخل پکیج موجوده و در قیمت گذاری مجموعه آموزشی، این موارد لحاظ نشده اند ، لذا از اونها با عنوان رایگان اسم بردیم.

   باز سوال دیگری داشتید ، بنده با کمال میل در خدمتت هستم.
   پیروز باشید.

 13. پونه گفت:

  سلام و عرض ادب
  برای من موقعیتی پیش اومد تا وارد داروخانه بشم به عنوان کارآموز برای نسخه خوانی ، اما دکتر فقط بهم میگه اینا دارو اینام نسخه، خودت یادبگیر ،خودشون وقت ندارن. اما من گیج شدم الان سه روزه میرم فقط جاهای دارو رو تو قفسه یاد گرفتم.. میخاستم ببینم من اگه این پکیجو بگیرم و مطالعه کنم و همزمان داروخانه برم بهم کمکی میکنه ؟ احساس میکنم اصلا تو باغ این قضیه نیستم

  • سردبیر گفت:

   سلام بر شما؛
   طبق پیگیری شما ، از طریق تلگرام ، پاسخ شما داده شد و پکیج رو تهیه فرمودید و امیدواریم که بتونید بهره لازم رو ببرید.
   اما جهت شفاف سازی برای بقیه کاربران :
   این پکیج با دارا بودن جزوات آموزشی اصلی و همچنین بیش از ۴۰۰ نسخه پزشکی آموزشی همراه با راهنما ، برای شما بسیار مناسب می باشد. و بخصوص که همزمان در داروخانه مشغول بکار هستید.

 14. مقصود گفت:

  سلام آقای مهندس، من مبتدی هستم اصلا هیچی نمیدانم اما دوست دارم نسخه پیچی یادبگیرم اما کلاسی هم در شهر ما برگزار نمیشه من چکار باید بکنم آیا این جزوه برای من به درد میخورد؟ ممنون میشم جوابم را در ایمیلم ارسال کنید.

  • سردبیر گفت:

   مقصود عزیز سلام!

   خدمت تو دوست عزیزم بگم که جزوات انلاین ما هیچ تفاوت اساسی با دوره های حضوری نداره . شما هر چقدر مبتدی باشید ، میتونید با این جزوات شروع و سطح خودتون رو بالا ببرید. چرا که با جزوات، اصول نسخه پیچی رو یاد میگیرید و با نسخه های پزشکی آموزشی ، تمرین میکنید . و پس از اون یک مدت کوتاه باید در دارخانه جهت تسلط کار کنید .(کار کردن بعنوان کارآموز هم برای دوره های حضوری و هم عزیزانی که جزوات ما رو تهیه کردند ،جهت تسلط بیشتر ضروریه).

   باز اگر سوال و یا ابهامی داشتی من با کمال میل جهت پاشخگویی در خدمتم
   پیروز باشید.

 15. سید گفت:

  سلام و درود خدا بر شما و اخلاق خوش و علم کاملتون .

  بنده دوره نسخه خوانی رو تو آموزشگاه ثبت نام کردم و این هفته کلاس هاش شروع میشه .

  سوال من اینه توضیحات این پکیج با آموزش در آموزشگاه خیلی تفاوت داره یا همون آموزشگاه کافیه ؟ و اینکه کتاب معرفی شده در کنار دوره اموزشگاه موثره یا باز هم تکراریه همون مطالب اموزشگاس؟
  ممنون

  • سردبیر گفت:

   سید عزیز سلام ؛
   دوره حضوری نسخه خوانی که شرکت فرمویدید تفاوت آنچنانی در محتوای کلی با جزوات ما نداره و نیاز نیست مجددا این جزوات رو از سایت ما تهیه کنید.
   اما
   – در صورتی که در لابه لای دوره یا در اتمام دوره ، نیازمند به نسخه های پزشکی آموزشی بودید میتونید بهم اطلاع بدید تا با تخفیف ویژه ، فقط نسخ رو برای تو بفرستم. (هرچند تاحدودی نیز در دوره حضوری نسخه در اختیارتون قرار میدن).
   – کتابی که ما معرفی کردیم عناوینش در بالا ذکر شده و بیشتر مربوط به گروه های دارویی و نام تجاری متداول داروهاست . این کتاب بیرون خیلی کم و یا موجود نیست (بیشتر در آموزشگاه های موجوده) ، اگر آموزشگاهتون ارائه دادن حتما بگیرید اما نبود هم زیاد ضرورتی نداره .

   مجددا هر سوالی در این زمینه داشتید ، بنده با کمال میل در خدمتم.

   مؤید باشید.

   • سید گفت:

    سلام و درودی دیگر بر سردبیر گل .
    یکی دو هفته پیش مزاحمت شدم که دارم میرم دوره و قرار شد نسخه های پزشکی آموزشی رو با تخفیف ویژه که خیلی هم ازت ممنونم رو در اختیارم قرار بدی .
    با تمام قوا اومدم خدمتت که کمکم کنی . جزییات رو منتظرم بهم بگی از جمله دریافت فایل و پرداخت هزینه .

 16. کاردان گفت:

  درود خدمت شما
  من این بسته رو تهیه کردم اما گروه های دارویی داخلش ندیدم، لطفا بنده را راهنمایی کنید. تشکر

 17. علی گفت:

  با عرض سلام
  ببخشید من کل این مطلب رو مطالعه کردم ولی باز کاملا متوجه نشدم
  سوال ۱) این کتاب ” اصول کار در داروخانه ” که تصویر جلدش رو هم گذاشتین، تو این پکیج هستش ؟
  همونی هستش که زدین ۳۷ صفحه ست ؟
  سوال ۲) و اینکه هنوز هم این پکیج رو میشه خریداری کرد طبق همون لینک ؟ و اینکه سریع لینک ارسال میشه برام ؟
  سوال ۳ ) سوال اخرم اینه که در این پکیج پی دی اف هستش که ” اسم داروها ” رو بطور کامل داشته باشه که به ما معرفی کنه ؟ چون بیشتر در مورد نسخ ها و اصول کلی تو گزینه ها نوشته بودین

  ممنون میشم پاسخ بدین، مرسی از سایت خوبتون

  • سردبیر گفت:

   علی عزیز سلام!
   با کمال میل به هر سوال شما پاسخ میدهم…
   سوال اولتون : این کتاب در پکیج نیست ؛ زیرا که کپی برداری از هرگونه کتاب دور از اخلاق حرفه ای و نقض حقوق ناشره ، میتونید این کتاب و یا کتابهای مشابه رو از مراکزی که دوره های حضوری نسخه خوانی برگزار میکنن پیدا کنید . البته ضرورتی هم نداره داشتنش اما اگر پیدا کنید عالیه.
   سوال دوم : پکیج در هر لحظه قابل خریده و بلافاصله پس از تکمیل خرید ، لینک دانلود برای شما فعال میشه و یک نسخه نیز به ایمیل شما ارسال میشه ، ضمن اینکه در صورت هرگونه مشکل در دانلود نیز ، من در اسرع وقت پاسخگو هستم و میتونم مجدد لینک رو برای شما ایمیل یا در تلگرام بفرستم.
   سوال سوم : در این پکیج ، جدا از سایر جزوه ها، ما یک جزوه هم داریم که گروه های دارویی پرکاربرد به همراه داروهای آن گروه موجوده ، چیزی شبیه کتابی که معرفی کردیم . ضمن اینکه ما ۴۰۰ نسخه بازخوانی شده هم در این پکیج داریم. ( جزوه ها بشکل pdf و نسخه ها بشکل تصویر هستند).

   امیدوارم هر سوال دیگه ای که داشتی مجدد از من بپرسی تا هرگونه ابهامت رفع بشه.
   میتونی در تلگرام نیز با من در ارتباط باشی تا تمام سوالت رو در باره مجموعه پاسخ بدم ؛ شماره تلگرام در پایین سایت درج شده.

   پیروز باشی.

   • علی گفت:

    شما فوق العاده سریع و خوب جواب دادین، واقعا دستتون درد نکنه
    ابهاماتم رفع شد کامل
    اما من باید یه مقدار در مورد انتخاب این کار فکر کنم و وقتی که قرار بذارم براش
    بخاطر اینکه بیشتر به خود فرد بستگی داره فکر میکنم، اگه بتونه تو دوره ی کاراموزی خودش رو نشون بده
    چون من جایی اشنا ندارم تو داروخونه، این روزا هم که اینجوریه
    اگر مطمئن بشم که انتخابش کنم این راهو و بتونم، حتما این بسته رو دریافت میکنم
    مرسی از شما

 18. علیرصا گفت:

  باسلام.
  من پکیج را خریداری کردم امااجرا نمی شود.
  لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

  • سردبیر گفت:

   علیرضای عزیز سلام؛
   فایل zip قابل اجرا در همه کامپیوترها می باشد . و جزوات آموزش در قالب PDF و نسخه های پزشکی هم تصویر هستند . و تا بحال ده ها نفر از کاربران عزیز ما از این پکیج بدون مشکل استفاده کرده اند.
   اما وظیفه ما پاسخگویی و راهنمایی است لذا ، احتمالا فایل رو ناقص دانلود کردید و لینک مستقیم برای ایمیل شما ارسال شد.
   در هر حال درصورت برخورد مجدد با هرگونه مشکل برای تماس سریعتر و رفع مشکل با شماره ۰۹۲۱۱۰۵۴۲۴۵ تماس و یا در تلگرام پیغام دهید.
   پیروز باشید .

 19. محمد رضا گفت:

  سلام میشه بگید چجوری شروع کنم ب نسخه خوانی من کتاب هاش رو هم دارم ولی خیلی سخته

  • سردبیر گفت:

   محمد رضا عزیز سلام!

   پیشنهاد میکنم یکبار دیگه مطالب درج شده در این مطلب رو کامل بخونی چون بطور مفصل نحوه یادگیری شرح داده شده . اما بطور خلاصه بهت میگم :
   ۱- مطالعه مبحث داروشناسی(در حد عناوین و گروه های دارویی) ۲- یادگیری اصول اولیه نسخه خوانی ۳-تمرینات اولیه با نمونه نسخ آموزشی (همه سه مورد در پکیج ما موجود می باشد)
   ۴- طی دوره حداقل یکماهه کاراموزی
   پیروز باشی.

 20. ارمان گفت:

  سلام مدرکشو باید چه جور بگیریم شما مدرک نمیدین

  • سردبیر گفت:

   درود خدمت شما!
   ما صرفا ” جزوه و نمونه نسخه های آموزشی ” خدمت شما ارائه میدهیم . جزوات و نسخی که از نظر یادگیری تفاوت چندانی با شرکت در دوره های حضوری ندارد.
   برای اخذ مدرک بایستی که در کلاسهای حضوری که توسط آموزشگاه های فنی و حرفه ای و یا انجمن های پرستاری و … در شهرهای مختلف برگزار میشه ثبت نام کنید که معمولا هزینه ثبت نامی ،بالای ۵۰۰ هزارتومان می باشد .
   پیروز باشید.

 21. علی گفت:

  سلام من پول را واریز کردم اما سامانه خطا داد و پول از حسابم کم شد و در ایمیلم رسید پرداخت موفقیت امیز ثبت شده است.

  • سردبیر گفت:

   با سلام خدمت جنابعالی ؛ احتراما لینک مستقیم فایل به ایمیل شما ارسال شد .
   در صورت برخورد با هرگونه مشکل در فرآیند دانلود حتما با ما تماس بگیرید ، با کمال میل پاسخگو خواهیم بود .
   پیروز و سربلند باشید .

 22. سحر گفت:

  با سلام.من۲روز پول به این حساب ریختم اما هیچ فایلی برای من نیومد.لطفا پیگیری کنید.فقط رسید پولی که ریختم بهم ایمیل شد!

 23. علیرضا گفت:

  سلام من اموزش ها را خریدم اما هیچکدام دانلود نشدند این هم کد خرید من ۴۴۷۹

  • سردبیر گفت:

   با سلام و احترام خدمت جنابعالی
   لینک مستقیم دانلود فایل های آموزشی به ایمیل خرید شما ارسال شد . لطفا ایمیلتون رو بررسی بفرمائید و چنانچه مشکلی بود اطلاع دهید .
   به شما اطمینان میدهیم تا دریافت کامل فایلها پاسخگو خواهیم بود.
   پیروز باشید.

 24. هانیه گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا بگید که من میتونم نسخه خوانی رو یاد بگیرم چون اصلا هیچچی ازش بلد نیستم و نمیدونم کلاس برم یا نه
  اصلا این آموزش به دردم میخوره ، بعد آموزش بهم کار میدن ، لطفا بیشتر توضیح بدید چون میخوام بخرمش

  • سردبیر گفت:

   سلام و احترام

   پاسخ سوالاتتون کامل در متن مطلب توضیح داده شده اما مجددا بطور خلاصه عرض میکنم :

   ۱- این پکیج به طور کامل شما رو با اصول اصلی و پایه نسخه خوانی آشنا میکنه.
   ۲- شما با این پکیج و مطالعه فایل های آموزشی میتونید به تمامی گروه های دارویی و عناوین دارویی و … آشنایی پیدا کنید.
   ۳-تعداد بیش از ۳۰۰ نمونه نسخه برای تمرین و یادگیری در اختیار شماست .(تمامی نسخ دارای بازنویسی هستند )

   بسته به علاقه و فعالیت شما میتونید در کمتر از ۲ ماه به گروه های دارویی مسلط و بیش از ۷۰-۹۰ درصد نسخه ها رو بخونید.

   اما درمورد پیدا کردن کار : اونچه که مسلم هست نسخه خوانی در داروخانه یک کار تجربی هست . شما حتی با شرکت در کلاس های نسخه پیچی ، نمیتونید به طور ۱۰۰% تمام نسخ رو بخونید و نیاز به سپری یک دوره کارآموزی دارید ( بسته به قدرت یادگیری و فعالیت شما میتونه کم یا زیاد باشه(یک الی دوماه) ) . و پس از اون اگر داروخانه ای نیاز به نسخه خوان داشت ، میتوانید در داروخانه مشغول بکار شوید .

   نسخه پیچی در داروخانه برای افراد جویا کار که میخواهند در کمترین زمان ممکن یک تخصصی رو یاد بگیرند و باهاش مشغول کار شوند ، گزینه ای ایده آل هست .

   پیروز باشید

 25. عالیه گفت:

  ممنون از راهنماییتون

 26. رضا کیان گفت:

  سلام
  من آموزشها رو خریدم ، اما پکیج دو آموزش مربوط به نسخه های اصلی دانلود نشد ، لطفا زودتر پیگیری کنید خیلی نیاز دارم .

  • سردبیر گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما

   لینک فایل ها مجددا به ایمیل ثبت شدتون در هنگام خرید ارسال شد ، در صورتی که در ایمیل دریافت نکردید می توانید ایمیل دیگری بفرستید تا مجددا براتون ارسال بشه . درصورتی که مجددا موفق به دانلود نشدید ، با ما تماس بگیرید .

   پیروز باشید

 27. خسته نباشید
  عالی بود ، خیلی بهم کمک کرد، لطفا نسخه های جدید گذاشتید برام ایمیل کنید ممنونم

  • سردبیر گفت:

   درود خدمت شما

   نسخه های جدید در صورت اضافه شدن ، به ایمیل همه خریداران ارسال خواهد شد .
   پیروز باشید

  • مرتضی گفت:

   سلام به سر دبیر محترم . من الان داخل داروخانه دو ماه هستش کار میکنم ولی نسخه های تخصصی رو نمی تونم بخونم از کتاب اصول کار در داروخانه خیلی خوشم اومده و لازمش دارم سر دبیر میشه بگید چه جوری میتونم خود کتاب رو خریداری کنم که به ادرس منزل ارسال بشه با اینکه پکیج شما بصورت کامپیوتری هستش ولی من خود کتاب رو میخوام ممنون میشم راهنماییم کنید . تشکر فراوان

   • سردبیر گفت:

    باسلام
    این کتاب رو میتونید از موسساتی که کلاس های حضوری نسخه خوانی برگزار میکنند دریافت کنید. چون ما کتاب نمیفروشیم.ا لبته این کتاب رو ماخودمون داریم.
    موید باشید.

فروشگاه ما

تخفیف آموزش نسخه خوانی در داروخانه