نسخه خوانی

دستورالعمل جدید و فلوچارت صدور کارت بهداشت

مشاهده : 11,624 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
آموزش های دستیار دندانپزشکی

دستورالعمل جدید و فلوچارت صدور کارت بهداشت

بنام و با سلام؛ فلوچارت صدور کارت بهداشت به همراه دستورالعمل صدور کارت بهداشت ، فایل هایی هستند که در این تایپک از سایت مهندسی بهداشت محیط ایران با شما بزرگواران و کارشناسان عزیز به اشتراک میگذاریم . پس از مقدمه این دستورالعمل شما عزیزان می توانید در انتهای همین مطلب نسبت به دانلود رایگان فایل های فوق الذکر اقدام نمایید .

دستورالعمل و فلوچارت صدور کارت بهداشت

در راستای اجرای مواد ۳۹ , ۴۰ آیین نامه اجرایی قانون اصلاح ماده ۱۳ قانون مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی مصوب ۹۲/۰۳/۱۸ ،دستورعمل صدور کارت بهداشت برای متصدیان و کارکنان مراکز تهیه، تولید، توزیع، نگهداری، حمل و نقل و فروش مواد خوردنی ،آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی و اماکن عمومی توسط این معاونت برای اجرا ابلاغ می گردد. معاونت های بهداشتی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی موظفند در زمینه صدور کارت بهداشت بر اساس این دستورعمل اقدام نمایند.

حتما بخوانید : ۹ دستورالعمل مهم در استخدامی های بهداشت محیط

فلوچارت به طور کلی در تصویر زیر آمده که میتونید برای مشاهده در سایز بزرگتر بر روی اون کلیک کنید و یا بر روی کامپیوترتون ذخیره نمایید .

آموزش و فلوچارت صدور کارت بهداشت

دستورالعمل و فایل قابل ویرایش فلوچارت و سایر اطلاعات مربوطه رو نیز میتوانید از بخش دانلود زیر دریافت کنید .

پیروز باشید | سایت مهندسی بهداشت محیط ایران .

فرمت : Zip حجم : 1.3 مگابایت برای دانلود رایگان کلیک کنید

فایل پیوستی شامل دستورالعمل در قالب PDF و فلوچارت در قالب پاورپوینت قابل ویرایش می باشد که مجموعه در یک فایل زیپ فشرده شده است.

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم شاغل در معاونت بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا در زمینه علوم بهداشتی رو دنبال میکنم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

آموزش نسخه خوانی

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
'chva ;hv hl,cd finhaj lpdx گزارش کار بهداشت محیط گزارش کارآموزی رشته بهداشت محیط دانلود گزارش کارورزی بهداشت محیط

گزارش کار بهداشت محیط شماره ۲


گزارش کار بهداشت محیط 2 این گزارش کار 48 صفحه ای در قالب ورد و به موضوعات زیر پرداخته که مربوط ...

بیش از 114 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.