نسخه خوانی

پاورپوینت بسته بندی بهداشتی مواد غذایی

مشاهده : 3,171 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی

بسته بندی به معنای تهیه ظروف محافظ یا سیستمی که کالای مظروف را در فاصله تولید تا مصرف حفظ کند و آن را از ضربات ، صدمات ، فساد ، لرزش ، فشار و ارتعاش ، مصون نگه دارد. در این تایپک از وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران پاورپوینتی در همین زمینه یعنی بسته بندی بهداشتی مواد غذایی برای شما فرهیخته گرامی به اشتراک گذاشته ایم. پس از مقدمه ای کوتاه ، میتوانید پاورپونت بسته بندی بهداشتی مواد غذایی را به رایگان دریافت کنید.

بسته بندی مواد غذایی,بسته بندی بهداشتی مواد غذایی,food packing,food packaging,پاورپوینت بسته بندی مواد غذایی بسته بندی هوشمند مواد غذایی+ppt انواع بسته بندی مواد غذایی بسته بندی هوشمند مواد غذایی+pdf دانلود کتاب اصول بسته بندی مواد غذایی,بسته بندی بهداشتی مواد غذایی اتحادیه صنف بسته بندی مواد غذایی اخذ مجوز بسته بندی مواد غذایی کد بهداشتی مواد غذایی مجوز بسته بندی مشاغل خانگی نحوه دریافت کد بهداشتی مجوز بهداشت برای بسته بندی اخذ مجوز بهداشت مواد غذایی مراحل اخذ مجوز تولید مواد غذایی

بسته بندی بهداشتی مواد غذایی

بسته بندی به معنای تهیه ظروف محافظ یا سیستمی که کالای مظروف را در فاصله تولید تا مصرف حفظ کند و آن را از ضربات ، صدمات ، فساد ، لرزش ، فشار و ارتعاش ، مصون نگه دارد.

بسته بندی کالا در تمامی جهان دو نقش بسیار مهم را ایفا می کند :

 1. مظروف ساختن کالا نگهداری کالا)
 2. معرفی بهتر کالا  تشویق مخاطب به خرید آن ( عرضه و بازار رقابت)

در واقع می توان گفت بسته بندی به عنوان یک فروشنده خاموش قلمداد می شود، زیرا کالاها مستقیما خود را به خریدار نمایش نمی دهند. و این پوشش انهاست که با اشکال مختلف و جملاتی کوتاه ، معرف جنس داخل انها می باشد و اطلاعات لازم را به مخاطب (خریدار) ارائه می دهد.

ارزش بسته بندی در جوامع

 • جلوگیری یا کاهش آسیب به مواد غذایی
 • کاهش ضایعات
 • کاهش هزینه ها
 • کاهش یا حذف تقلب و ناخنک زدن
 • ارائه اطلاعات مهم در مورد غذا یا سایر موارد
 • ایجاد زمینه رقابت
 • دسترسی به مواد غذایی در سراسر سال و در همه جا
 • افزایش عمر نگهداری
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • ارائه مواد غذایی بصورت بهداشتی

دریافت پاورپوینت بسته بندی مواد غذایی

پاورپوینت رایگان بسته بندی بهداشتی مواد غذایی در ۲۲ اسلاید فارسی و قابل ویرایش می باشد که می توانید به رایگان دانلود و حسب مورد از آن استفاده نمایید.

مطالب زیر را نیز حتما بخوانید :

فرمت : zip حجم : 2 مگابایت برای دانلود رایگان کلیک کنید

فایل پیوستی در قالب زیپ فشرده می باشد که حاوی پاوپوینت با 22 اسلاید فارسی می باشد.

profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم ، کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا رو دنبال میکنم . طراحی رو صرفا برای کارهای خودم انجام میدم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

برنامه اندروید نسخه خوانی - دانلود رایگان از کافه بازار

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
پاورپوینت دیفتری راههای درمان دیفتری عوارض واکسن دیفتری مکانیسم سم دیفتری دیفتری گوساله کاشف دیفتری بیماری خناق دوره سرايت بیماری ديفتری علائم بیماری کزاز در کودک پاورپوینت بیماری سل توبرکلوزیس پاورپوینت بیماری کزاز

پاورپوینت دیفتری کزاز سل


پاورپوینت دفتری ، سل و کزاز شامل عناوینی همچون : اپیدمیولوژی هر کدام از بیماری ها(دیفتری-کزاز-سل) تعریف و اهمیت بهداشتی دیفتری ...

بیش از 11 خرید موفق
سياه سرفه. مراقبت بيماري سياه سرفه. بيماري سياه سرفه. سياه سرفه بيماري حاد تنفسي است كه در اكثريت موارد توسط باسيل گرم منفي برده تلا پرتوسيس

پاورپوینت بیماری سیاه سرفه


بیماری سیاه سرفه سياه سرفه بيماری حاد تنفسی است كه در اكثريت موارد توسط باسيل گرم منفی برده تلا پرتوسيس و ...

بیش از 10 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.