نسخه خوانی

حذف فسفر با تصفیه پیشرفته فاضلاب + دانلود پاورپوینت

مشاهده : 6,832 بار بدون دیدگاه نویسنده: داود وکیلی
آموزش های دستیار دندانپزشکی

حذف فسفر با تصفیه پیشرفته فاضلاب + دانلود پاورپوینت

بنام خدا و با سلام ؛ در این تایپک از سایت مهندسی بهداشت محیط ایران ، فایل پاورپوینتی رو در زمینه حذف فسفر از طریق تصفیه پیشرفته فاضلاب با شما به اشتراک میگذاریم که می توانیددر ادامه مطلب و پس از مقدمه ای کوتاه دریافت و مطالعه بفرمائید .

تصفیه پیشرفته فاضلاب

تصفیه پیشرفته فاضلاب به عنوان تصفیه تکمیلی مورد نیاز برای حذف اجزا معلق ، کلوئیدی و محلول باقی مانده پس از تصفیه ثانویه متداول تعریف می شود .  اجزا محلول ممکن است از یون های غیر آلی نسبتا ساده نظیر کلسیم ، پتاسیم ، سولفات ، نیترات و فسفات تا تعداد زیادی ترکیبات آلی مصنوعی بسیار پیچیده متغیر باشد .در سالهای اخیر ، اثرات بسیاری از مواد بر محیط به شکل واضح تری درک شده است . در حال تحقیقات بر روی موارد زیر متمرکز شده است :

  1. اثرات زیست محیطی احتمالی مواد سمی و مواد فعال بیولوژیکی موجود در فاضلاب
  2. چگونه می توان این مواد را توسط فرآیندهای متداول و پیشرفته فاضلاب حذف کرد .

در نتیجه الزامات تصفیه فاضلاب به لحاظ محدود کردن غلظت های بسیاری از این مواد در پساب خروجی تصفیه خانه و اعمال کامل محدودیت های سمیت سمیت پساب خروجی سختگیرانه تر شده است . برای تامین این الزامات جدید ، بسیاری از تسهیلات تصفیه ثانویه فاضلاب نیازمند نوسازی بوده و تسهیلات تصفیه پیشرفته فاضلاب باید احداث شوند .

 

در پاورپوینت پیوستی روش های حذف فسفر توسط تصفیه پیشرفته فاضلاب و همچنین روشهای بیولوژیکی حذف فسفر به صورت خلاصه توضیح داده شده است .

فایل پیوستی حذف فسفر ، در ۶۱ اسلاید تنظیم شده است .

فرمت : PPT حجم : 1 مگابایت برای دانلود رایگان کلیک کنید
profile avatar
نویسنده : داود وکیلی

درود بر شما ؛ داود وکیلی هستم شاغل در معاونت بهداشت خوی | کار آموزش، طراحی و تولید محتوا در زمینه علوم بهداشتی رو دنبال میکنم . امیدوار هستم که وبسایت مهندسی بهداشت محیط ایران براتون مفید باشه.

آموزش نسخه خوانی

بدون دیدگاه


دیدگاه خود را بنویسید
توجه مهم : دیدگاه های شامل توهین و بی احترامی و تبلیغاتی پذیرفته نخواهد شد.

محصولات تصادفی فروشگاه ما

نمایش همه محصولات
پاورپوینت انرژی بادی

پاورپوینت انرژی بادی


پاورپوینت انرژی بادی فایل پاورپوینت مربوطه رو دانلود کنید که شامل ( 2 فایل ) مزایا و معایب انرژی بادی و ...

بیش از 42 خرید موفق
پاورپوینت سموم و آلرژی مواد غذایی پاورپوینت بهداشت مواد غذایی میکروبیولوژی مواد غذایی

پاوپوینت سموم و آلرژی مواد غذایی


پاوپوینت سموم و آلرژی مواد غذایی این پاورپوینت در 38 اسلاید فارسی و با عناوین زیر می باشد : مقدمه انواع ...

بیش از 3 خرید موفق
پاورپوینت انرژی خورشیدی قالب پاورپوینت انرژی خورشیدی دانلود رایگان پاورپوینت انرژی باد پاورپوینت سیستم های غیرفعال خورشیدی پروژه انرژی خورشیدی دانلود انرژی خورشیدی دانلود رایگان پاورپوینت انرژی های نو پایان نامه انرژی خورشیدی Powerpoint نیروگاه خورشیدی Page navigation

پاورپوینت انرژی خورشیدی


پاورپوینت انرژی خورشیدی کلمات کلیدی : پاورپوینت آماده انرژی خورشیدی قالب پاورپوینت انرژی خورشیدی دانلود رایگان پاورپوینت انرژی باد پاورپوینت سیستم ...

بیش از 69 خرید موفق

مختصری درباره وبسایت علمی آموزشی مهندسی بهداشت محیط ایران

وب سایت مهندسی بهداشت محیط ایران از اردیبهشت ماه 1392 با هدف ارائه محتوای بهداشتی با محوریت مهندسی بهداشت محیط پا به دنیای مجازی گذاشته است.ما در سایت مهندسی بهداشت محیط ایران سعی در به اشتراک گذاری محتوای مفید برای دانشجویان و فارغ التحصیلان و همکاران بهداشتی داشته و تمام سعی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم و در این مسیر نیز به پیشنهادات و انتقادات شما نیازمندیم. امیدوار هستیم بتوانیم قدمی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی همکاران و دانشجویان عزیز بر داشته باشیم.موضوع فعالیت ما علاوه بر بهداشت محیط ، بهداشت حرفه ای ، بهداشت عمومی ، تغذیه و رژیم درمانی و آموزش نسخه خوانی در داروخانه می باشد.